Přihlásit
header 1000 fit

Fit i v zimě!

TZA-Ski-smallKouzlo zimních radovánek. Nedovolte, aby vás bílá přikrývka zahnala na gauč. Pamatujte, že nejlepší je cvičení na vzduchu. V chladnu spalujete o 5 procent více kalorií, protože tělo spotřebuje více energie na udržení  své normální teploty.  
Všichni máme rádi léto. Ovšem těžko se dá najít něco srovnatelného s požitky ze zimních sportů. Procházky na čerstvém mrazivém vzduchu, dech beroucí krásy přírody při sjezdu ze zasněžených kopců, při lyžování na běžkách  či bruslení na zamrzlém rybníku.
Tak na co čekáte? Někdy už samotná příprava na sportování může být náročná. Na nic se nevymlouvejte. Je hodně důvodů, proč si užít zimních radovánek. (Foto TZA)

Škola zdraví s Norman´s Academy

proměna žena bez textu-small„5 týdnů s Norman´s Academy, které změní Váš život.“
„5 týdnů pro zdraví, krásu a úspěch.“
 
Norman´s fitness je celosvětová síť fitness center, která se zaměřuje na celistvé posilování nejen hráčů golfu, ale především těch, kteří vyžadují největší standarty v péči o své tělo. Správná a především komplexní péče o tělo se stala motivací pro nový projekt „Škola zdraví s Norman´s Academy“ Vladimíru Hirkovi metodikovi, trenérovi I. třídy a čínskému lékaři. 

MOMA Yoga - moje mantra

momayogaMOMA Yoga je nově otevřené (návštěvníky přivítá od 1.11.2013), exkluzivně pojaté pohybové a relaxační studio v centru Prahy. Je situováno do celého posledního patra obchodní budovy na adrese Nekázanka 11, o ploše více než 400 m2. Studio zahrnuje hlavní sál (140 m2), dva individuální sály pro privátní lekce a masáže, šatny a prostornou recepci s Bistro Pointem s vegetariánskou nabídkou.
Studio zaujme neobvyklým interiérem s jedinečným denním difusním osvětlením shora z mnoha stropních světlíků. Industriální a přesto měkce přívětivý look spolu s přírodními materiály, ručními ilustracemi a velkoryse pojatým prostorem z něj činí skutečně jedinečné místo pro relaxaci.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha