Přihlásit
header 1000 fit

Škola zdraví s Norman´s Academy

proměna žena bez textu-small„5 týdnů s Norman´s Academy, které změní Váš život.“
„5 týdnů pro zdraví, krásu a úspěch.“
 
Norman´s fitness je celosvětová síť fitness center, která se zaměřuje na celistvé posilování nejen hráčů golfu, ale především těch, kteří vyžadují největší standarty v péči o své tělo. Správná a především komplexní péče o tělo se stala motivací pro nový projekt „Škola zdraví s Norman´s Academy“ Vladimíru Hirkovi metodikovi, trenérovi I. třídy a čínskému lékaři. 
„Žijeme v hektické době plné stresu, shonu a civilizační zátěže. Takový životní styl nesmírně zatěžuje organismus. Proto jsme se rozhodli naučit širokou veřejnost, jak prospívat svému tělu cvičením a správným stravováním, a to zábavnou formou“, řekl Vladimír Hirka. Celý projekt bude trvat pět týdnů a může se na něj přihlásit úplně každý, kdo má zájem věnovat se svému zdraví. Za oněch pět týdnů se zájemci naučí vše, co je potřeba k prevenci proti civilizačním chorobám od správného držení těla, přes energizační a rehabilitační cvičení až po zásady zdravého stravování. Navíc prvních 50 přihlášených bude mít kurz za pouhých 3.990,-.
Asterová trenérka-smallNa zajímavosti projektu jistě přidá i skutečnost, že jednou z přednášejících lektorek je i herečka a moderátorka Jitka Asterová. „Člověk postupem času zjistí, že se o své tělo musí víc starat, a aby to dělal správně, je třeba vyhledat odborníky. Já je našla právě v Norman´s fitness a natolik mě to chytlo, že jsem složila i zkoušky na trenéra. Teď se chci ještě víc ponořit do tajů čínské medicíny a ukázat všem workoholikům, že to jde i jinak“, prozradila Asterová.
 
Projekt „Škola zdraví“ jspadá marketingově pod taktovku Jakuba Kaplana z GAAN CZ s. r. o., jehož hlavní náplní je sportovní management. Mezi hlavní klienty GAAN CZ patří kupříkladu bronzoví kanoisté z letních Her 2012 v Londýně. Sám Kaplan o projektu říká: “Jsem velice aktivní a vytížený člověk a dobře vím, jak málo času věnuji zdravé životosprávě a vidím to i u svých kolegů. Proto jsem se rozhodl tento projekt podpořit a změnit životní styl nejen svůj, ale i řady ostatních podobně vytížených manažerů. Tímto projektem ovšem s Norman´s fitness Kaplan nekončí. Již po novém roce připravuje další, tentokrát celorepublikový projekt „Zhubni do plavek“, jehož se stal i tváří. 
 
Doplňující informace:
 
Obsah jednotlivých lekcí:
1. Správné držení těla, cvičební plán pro začátečníka
2. Dietologie, stravování dle tradiční čínské medicíny
3. Energizační cvičení na doma pro zdraví a eliminaci civilizačních chorob, cvičební plán na doma a do kanceláře na odstranění bolestí zad 
4. Nejčastější zdravotní obtíže a jejich řešení formou stravy, zdravotní prevence
5. Cvičební plán pro pokročilé klienty, vyhodnocení akce + rozhovor s vítězem + foto před a po.
 
 
Termín konání:
Přednášky a cvičení budou probíhat v termínu od 11. 11. do 12. 12. 2013, a to vždy v 19.00 h, od pondělí do soboty.
 
Odměna pro přímé účastníky Školy zdraví:
* Benefit balíček za přímou účast v akci
* Zdarma diagnostika pohybového aparátu
* Sestavení individuálního plánu cvičení
* Zdravotní vysvědčení
* Nastavení stravovacího plánu
* Slevový voucher AL PIANO SU MISURA na nákup oblečení na míru
 
Hlavní cenou pro nejlepšího studenta jsou všechny 3 kurzy Norman´s Academy, tzn. dietologický, trenérský a rehabilitační kurz v celkové hodnotě 36.000,- Kč. Druhý nejúspěšnější student získá měsíční stravovací plán Norman´s Food. Třetí nejúspěšnější student získá dvouměsíční permanentku do Norman´s Fitness.
 
Studovat Školu zdraví mohou zájemci i online a budou sledovat přímé vstupy odborníků Norman´s Academy. I oni píší závěrečný vědomostní test.

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha