Přihlásit
header 1000 fit

Kampaň na podporu lidí s nemocí motýlích křídel

krest kalendare12. listopadu proběhl v Pražské křižovatce charitativní křest kalendáře 12 plus 12, který již pátým rokem vydává charitativní organizace DEBRA ČR pod patronátem Jitky Čvančarové. Projekt 12 plus 12 pomáhá zkvalitňovat život lidem s vzácnou nemocí motýlích křídel, pro které i objetí může být bolestivé, avšak vlídný dotek jim neublíží.

Páté výročí Slunečního paprsku

Sluneční paprsek 5 let nahledObčanské sdružení Sluneční paprsek, které organizuje prázdninové ozdravné pobyty pro děti s onkologickým či jinými závažnými onemocněními a pro děti z dětských domovů, existuje právě 5 let. Symbolická oslava spojená s prezentací činnosti Slunečního paprsku se konala ve středu 12. 11. v showroomu Pařížská 13. Oslavy 5. narozenin Slunečního paprsku si nenechaly ujít Simona Krainová ani Hanka Křížková.

Ohlédnutí za podzimním Kosmetickým veletrhem WORLD OF BEAUTY & SPA

wobas14 2c2014 Imprese-20527Veletrh, který navázal na jarní část, provázelo opět krásné počasí a vysoká návštěvnost odborníků. Zúčastnilo se ho více než tři stovky vystavovatelů prezentujících několik set značek pro téměř dvacet tisíc návštěvníků. V nabídce byla profesionální pleťová, tělová, vlasová i nehtová kosmetika, přípravky pro wellness, spa, lázeňskou a hotelovou péči včetně profesionálního vybavení pracovišť v těchto oborech, výrobky pro obchod a finální spotřebitele.

Nenechte si ujít podzimní WORLD OF BEAUTY & SPA

k01 img 6157Dva dny plné zážitků a inspirace slibuje letňanský veletržní areál na konci prvního zářijového týdne. Od pátku 5. září tam bude probíhat kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA a v jeho rámci také akce Setkání šampionů a borců, kdy se čeští olympionici, Robert Vano a další známé osobnosti spojili v zajímavém projektu. 

Svatojánské slavnosti aneb připlul k nám pstruh z Rybářství Kolář z Vysočiny

SVATOJANSKE SLAVNOSTI BRNO POZVANKAV úterý 24. 6. 2014 od 15.00 do 18.00 hod se na zahradě Centra sociálních služeb na Chrlickém náměstí 2 v Brně uskuteční letní setkání, na němž si na své přijdou nejen děti, ale také milovníci gastronomie! Budou se zde totiž připravovat rybí pochoutky na grilu z Rybářství Kolář. V rámci slavnosti budou mít děti a jejich rodiče možnost zapojit se do pestrého programu v podobě stezky národního bohatství, pohádkového koutku s pokladem, louky plné hraček nebo si budou moci vyzkoušet své kreativní dovednosti v ateliéru na výrobu letních dárků. Vstup na akci je zdarma.
 

 

Festival Evolution poradí zdravý životní styl

evolution 5138Už za dva týdny se Výstaviště v pražských Holešovicích na několik dní promění v Mekku všech příznivců zdravého životního stylu. Od 11. do 13. dubna se tu pod hlavičkou Festivalu EVOLUTION sejde hned pětice veletrhů: Biostyl, Zdraví, Ecoworld, Alternativa a Inspirace s více než 300 prověřenými vystavovateli. Ti návštěvníkům představí nejnovější trendy a produkty z oblasti bio potravin, přírodní kosmetiky, výživových doplňků nebo ekologicky šetrných výrobků. Přítomní odborníci se zaměří na správnou výživu, mezinárodní koučové poradí, jak naplno využít svůj potenciál, představí nejnovější metody vzdělávání a osobního rozvoje a zájemci budou také moci porovnat rozličné metody klasické a alternativní medicíny. A to je jen zlomek z chystaného programu…

WORLD OF BEAUTY & SPA - jarní inspirace pro krásu a pohodu

World of Beauty 1-radek-cepelakVe znamení jarní krásy a pohody probíhal 14. a 15. března v pražských Letňanech prestižní 17. kosmetický veletrh. Na jarním veletrhu krásy a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA, který vysokou návštěvností překonal i dosavadní výborně navštěvované akce, bylo k vidění kromě čtyř stovek prestižních značek i desítky známých a vyhledávaných tváří oboru – za všechny třeba TOP vizážisté Pavel Bauer, Štěpánka Podroužková či tři nejkrásnější Češky r. 2013 a řada dalších mediálně známých osobností. 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha