Přihlásit
header 1000 fit

autoKALKULAČKA od GE Money Auto

Nová autoKALKULAČKA od GE Money Auto umožňuje zájemcům o koupi nového vozu ihned – pomocí 5 kliků – zjistit budoucí splátku. GE Money Auto tak vychází vstříc svým zákazníkům, kteří stále častěji vybírají nový vůz i jeho financování na internetu. autoKALKULAČKA nabízí velmi přehlednou strukturu a výhodnější podmínky financování prostřednictvím nejrozšířenějšího úvěru na koupi vozu – účelového úvěru autoCREDIT.

Konsolidace půjček: nyní i pro rodiny

Sloučit půjčky až tří členů rodiny dohromady umožní druhá generace Konsolidace půjček od GE Money Bank. Jako první z velkých bank začala nabízet tento produkt již před více než pěti lety. Od té doby konsolidovala 221 tisíc smluv (v celkovém objemu 19 miliard Kč), a má tak největší podíl na trhu. GE Money Bank nyní opět jako první umožňuje rodinám optimalizovat jejich závazky společně.

Na hypotéku nemusíte být sami

Uvažujete o koupi vlastního bytu nebo domu, ale nechcete být na splácení sami? Případně potřebujete za hypotéku ručit nějakou jinou nemovitostí? Pomoci vám může rodina nebo váš partner.

Jak koupit byt na hypotéku?

Jestliže uvažujete o koupi bytu, máte situaci o něco jednodušší než zájemci o stavbu domu. Minimálně co se týče počtu dokumentů potřebných k vyřízení hypotéky. Jaké všechny varianty mohou při koupi bytu nastat?

Banka Vám schválila úvěr. A co dál?

Už jste si vybrali tu pravou nemovitost i banku, do níž půjdete žádat o hypotéku. Navíc jste našli nabídku, na níž ušetříte i značnou sumu peněz na poplatcích. Víte tedy, kam se vydat. Jak vypadá schvalování úvěru? A co Vás ještě čeká?

Jak postupovat při koupi vlastního bydlení

Koupě bytuSeriál: Krok za krokem k vlastnímu bydlení

Dospěli jste k rozhodnutí, že nastal čas pořídit si vlastní byt nebo dům? Jelikož se jedná o závažné rozhodnutí, zjišťovali jsme pro Vás, co všechno Vás při výběru a následném pořízení vašeho hnízdečka čeká. Co byste měli udělat nejdříve, záleží na Vaši konkrétní situaci. Pokud máte dostatečný příjem a nepotřebujete si lámat hlavu s tím, zda na úvěr dosáhnete, můžete vynechat část zjišťování maximální možné ceny za Vaše bydlení a rovnou přemýšlet o tom, jak chcete bydlet. Podívejme se na souhrn těch nejdůležitějších kroků.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha