Přihlásit
header 1000 fit

MOMA Yoga - moje mantra

momayogaMOMA Yoga je nově otevřené (návštěvníky přivítá od 1.11.2013), exkluzivně pojaté pohybové a relaxační studio v centru Prahy. Je situováno do celého posledního patra obchodní budovy na adrese Nekázanka 11, o ploše více než 400 m2. Studio zahrnuje hlavní sál (140 m2), dva individuální sály pro privátní lekce a masáže, šatny a prostornou recepci s Bistro Pointem s vegetariánskou nabídkou.
Studio zaujme neobvyklým interiérem s jedinečným denním difusním osvětlením shora z mnoha stropních světlíků. Industriální a přesto měkce přívětivý look spolu s přírodními materiály, ručními ilustracemi a velkoryse pojatým prostorem z něj činí skutečně jedinečné místo pro relaxaci.
 
Pod vedením zkušených lektorů nabízí MOMA Yoga skupinové a privátní lekce yogy, meditací, pránájámy (dechových cvičení), pilates či orientálních tanců jak pro pokročilé, tak pro začátečníky, formou otevřených hodin či kursů. Pro zajištění plného komfortu je pro klienty privátních lekcí v ceně lekce zahrnuto parkování v podzemních garážích budovy. 
Kromě pohybových aktivit se studio zaměřuje na pořádání workshopů a seminářů na různá příbuzná témata, zdravý životní styl, sebepoznání, detoxikaci, apod.
 
MOMA Yoga nabízí také unikátní masáže včetně ayurvedy. Masáže zajišťují skutečně špičkoví maséři a jsou nabízeny v široké škále od švédské, přes deep tissue, aroma stone therapy po ayurvédskou.
 
Recepce studia je vstřícnou a klidnou oázou v centru města, kde si lze vychutnat nabídku skvělého vegetariánského bistra, kávu, čaj či ovocné šťávy, připojit se na wifi, vyřídit poštu nebo schůzku. Ideální posezení před či po lekci i mimo ně. Po hodinách ranní yogy nabízíme skvělé snídaně pro správný start a energii, v čase polední  či večerní yogy potom polévku, sendviče nebo saláty, koláče, vše i s možností odnosu s sebou. Vše denně čerstvě vyráběné s láskou a ze surovin od českých pěstitelů.
 
Všechny lekce včetně masáží jsou English Friendly, také personál studia hovoří, kromě jiných jazyků, anglicky.
Pro pravidelné návštěvníky nabízíme také možnost uložení své jogamatky ve studiu.
 
Druhy yogy v MOMA Yoga
* Poweryoga
* Slow Flow Yoga
* Ashtanga Yoga
* Hathayoga
* Vinyasa Yoga
* Yoga Therapy
* Gravid Yoga
 
 
 
~ MOMA Yoga - Nekázanka 11, Praha 1
 tel. 224 012 401, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,   www.momayoga.cz

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha