Přihlásit
header 1000 fit

SOUTĚŽ O MIX OBLÍBENÝCH ČESKÝCH TYČINEK FIT

MĚJTE SVOU DENNÍ PORCI OVOCE A ZELENINY VŽDY PO RUCE

SOUTĚŽ O MIX OBLÍBENÝCH ČESKÝCH TYČINEK FIT

 Každý rok je to stejné, první jarní den už je sice za námi, ale jaro ne a ne konečně přijít. Ne nadarmo se říká „březen – za kamna vlezem“. Počasí se střídá jako na běžícím pásu, občas nás na pár dní vyláká skoro do triček, hned na to ale zase mrzne a sněží. No, na náladě to nepřidá.

 

Abyste se udrželi ve formě, nepodléhejte předjarnímu splínu. Když to počasí a aktuální situace dovolí, vyrazte na procházku do přírody nebo za sportem. Konzumujte dostatek vitamínů, minerálů a vlákniny – ideálně ve formě čerstvého ovoce a zeleniny. To ale vždy nejde. Nebojte se, ovoce a zeleninu můžete mít vždy prakticky po ruce (nebo v kapse). Vyzkoušejte tyčinku Fit Smoothie – elixír ovocných a zeleninových chutí, plný chuti, vitamínů, vlákniny a dalších cenných látek.

 

Je vyrobena z těch nejkvalitnějších přírodních surovin a je přirozeně bezlepková. Má vysoký podíl ovocno-zeleninové složky a neobsahuje žádné přidané tuky a cukry. Překvapí vás zajímavými kombinacemi chutí. Na rozdíl od klasických müsli tyčinek si ovocno-zeleninové tyčinky Fit Smoothie, pro svoji jemnost, oblíbí i menší děti.

 

Fit Smoothie a další tyčinky oblíbené české značky Fit jsou výhrou v naší aktuální soutěži. Čekají na několik šťastlivců, kteří najdou správnou odpověď na soutěžní otázku a budou mít štěstí při slosování.

 

 

Jak se jmenuje společnost, která tyčinky Fit vyrábí?

  1. a) Fit FOOD Klopina
  2. b) ÚSOVSKO FOOD Klopina
  3. c) Fit ÚSOVSKO Klopina

Vaše odpovědi s uvedením adresy zasílejte do 20. 4. 2021 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výhra:

Dárkový baliček MIX OBLÍBENÝCH ČESKÝCH TYČINEK FIT - získají 3 vylosovaní soutěžící, kteří odpoví správně na soutěžní otázku.

 

Nápovědu a další informace naleznete na www.tycinkafit.cz.

Znáte Inca Collagen?

Znáte Inca Collagen?

Všichni chceme mít krásné a zdravé vlasy, pěkné nehty i pleť. Znáte Inca Collagen? Tento výživový doplněk totiž pozitivně ovlivňuje buněčnou obnovu, regeneraci a výživu pleti, kůže, nehtů a vlasů. Pojďte si o něj zasoutěžit.

DEJTE ZELENOU ZDRAVÉMU ŽIVOTNÍMU STYLU S FIT PROTEIN

DEJTE ZELENOU ZDRAVÉMU ŽIVOTNÍMU STYLU S FIT PROTEIN

VYHRAJTE JEDEN ZE SOUTĚŽNÍCH BALÍČKŮ S VÝBĚREM CHUTNÝCH TYČINEK ZNAČKY FIT
Cítíte se unavení a bez nálady, máte pocit, že vás zima ubíjí a krátké dny tomu nepřidávají? Pojďte se naladit na zcela novou vlnu a dejte zelenou zdravému životnímu stylu.

Soutěž o tři balíčky kosmetiky MoliCare Skin

Soutěž o tři balíčky kosmetiky MoliCare Skin

MoliCare Skin přináší tu správnou úlevu pro oslabenou pokožku. Tu nejlepší odbornou péči o oslabenou, podrážděnou a namáhanou pokožku nabízí kosmetika MoliCare Skin. Obsahuje Nutriskin Komplex z mandlového oleje, esenciálních mastných kyselin, aminokyselin a kreatinu, jenž jako součást emulze na bázi vody v oleji působí blahodárně na pokožku. Všechny výrobky z tělové řady MoliCare Skin podporují přirozenou funkci a zdraví namáhané pokožky. Mají příjemnou svěží vůni, neobsahují žádné živočišné složky, barviva ani aromata a jsou dermatologicky testovány pro citlivou pokožku.

SOUTĚŽTE S DĚTSKOU PLANETOU!

SOUTĚŽTE S DĚTSKOU PLANETOU!

Pokud hledáte zajímavý rodinný program na začátek listopadu, neměli byste si nechat ujít populární veletrh hraček, her a dětských potřeb - DĚTSKÁ PLANETA. Koná se na Výstavišti v Praze - Holešovicích v termínu 4. až 6. listopadu. Představí se zde zajímavé novinky z oboru i hvězdné stálice dětských her, které se asi nikdy neomrzí. Rodičům navíc zbude spousta času k nerušeným předvánočním nákupům, protože se nezapomnělo na bohatý doprovodný program. Děti jím provede oblíbené prasátko Pigy a jeho kamarád kouzelník.

Soutěž o 3 dárkové balíčky  AROMA RITUALS  s vůni irské kávy

Soutěž o 3 dárkové balíčky AROMA RITUALS s vůni irské kávy

Zahalte se do krémové pěny a nechte se opojit vůní irské kávy!
Milujete vůni irské kávy? Pak si můžete dopřát voňavý “kávový” rituál i v pohodlí své koupelny. Povzbudí tělo i smysly a promění sprchování v nevšední zážitek. Vyzkoušejte vůni irské kávy na vlastní kůži…

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha