Přihlásit
header 1000 cestujeme golf

BUICK CHAMPIONSHIPS 2015

BUICK CHAMPIONSHIPS 2015

Klára Spilková má úspěšně za sebou třetí turnaji LET této sezóny. Ve čtyřkolovém turnaji golfistka zahrála 72 (E), 73 (+1), 76 (+4) a 75 (+3) ran. S celkovým výsledkem +8, obsadila dělené 48. místo.


České profesionálce se třetí den příliš nedařilo. Startovala z 10. odpaliště a hned zapsala double bogey, po nevydařené ráně z bunkeru. Tento týden jsou místní bunkery zakleté pro českou hráčku. Ale na jamce č. 15 proměnila 12-ti metrový putt do birdie. Celkové score dvě double bogey, tři bogey a tři birdie, vykouzlilo výsledek 76 ran.


Do čtvrtého kola hráčka startovala znovu z 10. odpaliště a hned chybovala na prvních dvou jamkách. Klára Spilková nemohla najít správný herní rytmus až do jamky č. 4, kdy prolomila smůlu prvním birdie, po proměně 14-ti metrového puttu. Poté si vytvořila ještě několik šancí na lepší výsledek, ale bohužel míček těsně lízal jamky a zapisovala jen pary. Celkem ve čtvrtém kole Klára zahrála čtyři bogey a jedno birdie.


Po turnaji se Klára Spilková přesouvá do Turecka, kde ji čeká čtvrtý turnaj – Turkish Airlines Ladies Open, který se hraje nově na hřišti The Carya Golf Club od 17. do 20. května 2015. Od úterý do čtvrtka Kláře bude v Beleku dělat společnost její kouch Keith Williams, díky podpoře ČGF.

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha