Přihlásit
header 1000 cestujeme golf

KLÁRA SPILKOVÁ NA TURNAJI ISPS HANDA LADIES EUROPEAN MASTERS

KLÁRA SPILKOVÁ NA TURNAJI ISPS HANDA LADIES EUROPEAN MASTERS

Česká profesionálka Klára Spilková má za sebou šestý turnaj této sezóny. ISPS HANDA LADIES EUROPEAN MASTERS se hrál od 2. do 5. července 2015. Na hřišti Buckinghamshire Golf Club zahrála ve čtyřech kolech výsledky 70 (-2), 76 (+4), 73 (+1) a 75 (+3) ran. S celkovým výsledkem +6, obsadila dělené 57. místo.


Klára Spilková vstoupila do turnaje velmi slušně. Ve druhém kole si trošku pohoršila, ale přesto výsledek +2 stačil na průchod cutem, který se ustálil právě na hranici +2. „První kolo v Anglii bylo velice solidní a vyrovnané. Sice mne trošku zlobily drivery, ale i tak jsem to ustála a přinesla dobrý výsledek.“ Komentuje první kolo Klára. „Druhé kolo bylo rozhodně náročnější. První devítku jsem hrála dobrý golf, na druhé jsem začala ztrácet cit na přihrávky. Ještě na 14. jamce jsem zahrála chip-in ze třiceti metrů, ten byl parádní. Rozhodující jamka však byla 16. Po drivu, jsem ležela solidně na ferveji, druhou ranou jsem dala vedle greenu a musela chippovat z nepříjemné pozice, poté následovaly ještě čtyři údery putterem. Bohužel i to se profíkovi občas přihodí, ale není třeba si s tím lámat hlavu a jít dál. I přes nevydařené kolo jsem prošla cutem a z toho mám radost“.


„Poslední dvě kola v Anglii pro mě byla poměrně náročná. Bylo pro mne těžké najít ten správný rytmus a udržet si ho. Celý týden jsem měla problém s timingem, a proto mi rány lítaly, jak vpravo, tak vlevo. Toto hřiště v Anglii mám velice ráda a věřím, že se příští rok vrátím v plné síle.“ Komentuje Klára. „Nyní mám dva týdny volno. Budu cvičit, trénovat, hrát přípravná kola na Dýšinu a také pojedu na dovolenou.“
Klára Spilková po turnaji odlétá na malou návštěvu do Amsterdamu, kde bude do úterý. V dalším týdnu ji pak čeká zasloužená dovolená. Sedmý turnaj sezóny je na programu od 24. do 27. července – Aberdeen Asset Management Ladies Scottish Open na hřišti Dundonald Links – Troon.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha