Přihlásit
header 1000 fit

Nová kolekce návrhářky Jaroslavy Procházkové září barvami, které sluší všem

Nová kolekce návrhářky Jaroslavy Procházkové září barvami, které sluší všem

Kolekci S/S 2016 pod názvem “...JUST THE COLOUR...” představila její autorka návrhářka Jaroslava Procházková koncem března zcela zaplněnému Mramorovému sálu Paláce Lucerna. Propojením s krásnými modelkami vznikl harmonický a příjemnou atmosférou nabitý celek, na jehož vrcholu zazářila Lejla Abbasová.

Fashion show značky Jaroslava se již stala tradicí a do pražské Lucerny přivádí dvakrát do roka obdivovatelky nápadité, kvalitní a variabilní módy. Hlavním mottem aktuální kolekce jsou barvy, jejichž sílu návrhářka umí mistrně využít a zákaznicím tak nabízí prostřednictvím svých modelů pocit krásy, štěstí, rovnováhy a klidu. „Barva harmonizuje názory, propojuje národy, kultivuje rasy, bourá hradby mezi lidskou duší a myslí !“ vysvětluje Jaroslava Procházková. “Večer v Lucerně měl tentokrát také etický podtext a chce pomoci těm, kteří to potřebují - Asante Kenya.“ dodává.

Modely jsou vyrobeny z přírodních italských přízí v jasných, plně a intenzivně zabarvených barvách - tyrkys, orange, fuxia, viola, jejichž spojujícím prvkem je tmavě modrá. „Mícháním barev měníme chuť vnímání, cítění pocitů prožívání, harmonii kombinací, tato kolekce působí velmi svěže, je plná kontrastů a překvapení a předvádí i velkou variabilnost použití jednotlivých elementů. Výsledkem může být outfit pro denní nošení, či pro slavnostnější situaci.“ přibližuje ještě více kolekci Jaroslava Procházková.

Novinkou je technologie zpracování úpletu ve fázi konfekčního zakončení, která umožňuje oděv používat z lícové i z rubové strany, dva typy výstřihů nabízí používání oděvu, jak zepředu, tak i zezadu. Koupí jednoho kusu tak zákaznice získá čtyři plnohodnotné varianty využití.

Více na www.jaroslava.cz

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha