Přihlásit
header 1000 fit

Estée Lauder - Re-Nutriv Ultimate Lift Regenerating Youth

Estée Lauder - Re-Nutriv Ultimate Lift Regenerating Youth

Dopřejte si omlazující účinky řady Re-Nutriv Ultimate Lift Regenerating Youth pro obličej a oči.

Každý produkt z řady Re-Nutriv Ultimate Lift Regenerating Youth obsahuje exkluzivní Floralixir™Dew, který v kombinaci s účinností Re-Nutriv komplexu, úspěšně probouzí k životu obnovující a omlazující schopnosti lidské pokožky. Za účinností Floralixir™Dew stojí dvě vzácné květiny, které jsou známé pro svou schopnost přežití i ve velmi nehostinných podmínkách studených Himalájí a izolovaných výšin brazilských hor. Přirozeně zvýšená produkce kolagenu pokožku obličeje vyhladí a zpevní. Připravte se na ohromující jasnost a mladistvost vaší pleti.

Novinka Re-Nutriv Ultimate Lift Regenerating Youth Treatment Lotion
Intenzivně hydratující, rozjasňující pleťová voda s ultralehkou texturou obsahuje komplex Floralixir™Dew, který vaši pokožku zanechá hebkou jako okvětní lístek, krásnou a pevnější. Účinný extrakt z listů myrty marocké dokáže optimalizovat přirozené obnovující procesy pleti. Obsah mikro částeček perel z jižních moří, vitamín C, výtažky z kořene šišáku a červených řas společně tvoří hedvábně jemné složení, které pleti dopřeje více jasu a komplexně dokonalého vzhledu. Použijte jako první krok vašeho Re-Nutriv rituálu a připravte tak vaši pokožku na další výživné kroky ve vaší každodenní péči. Znovuobjevíte vitalitu a mládí vaší pleti.

Novinka Re-Nutriv Ultimate Lift Floralixir™ Dew Regenerating Water
Inspirována ranní rosou, obsahuje tato regenerační a aktivační voda spolu s vyhlazujícími a posilujícími technologiemi silně koncentrovaný a exkluzivní Floralixir™Dew komplex, což jí dodává neuvěřitelnou regenerující sílu. Vaše pleť bude po aplikaci na dotek hladší, hloubkově vyživená, dokonale zklidněná a vyváženě posílená. Vaše tvář opět nabyde mladistvého vzhledu a dokonalosti jako nikdy před tím.

Re-Nutriv Ultimate Lift Regenerating Youth Creme a Creme Gelée
Vaše pleť rozkvete díky bohaté textuře našeho Youth Creme nebo kašmírově jemného složení Creme Gelée. Luxusní složení včetně obsaženého Floralixir™Dew komplexu, účinných Ultimate Lift technologií a omlazujících složek vdechne pleti nový život. Již v okamžiku prvního nanesení je pokožka nasycena silnou dávkou hydratace a v okamžiku se jeví osvěžená, vláčná a plná vitality. Složení Creme Gelée se nebesky jednoduše nanáší a pokožce dopřává nutnou výživu a hydrataci. Složení obou produktů obsahuje mikro částečky perel z jižních moří, které vaši pleť v jediném okamžiku rozjasní.

Re-Nutriv Ultimate Lift Regenerating Youth Eye Creme
Dopřejte vašemu očnímu okolí luxusně jemného složení očního krému s vysokou účinností Floralixir™Dew komplexu, obsaženými Ultimate Lift technologiemi a omlazujícími složkami. Mikro částečky perel z jižních moří v okamžiku rozjasní váš vzhled. Oblast vašich očí bude viditelně pevnější, vytaženější a schopná odolávat budoucím známkám stárnutí. Vějířky po stranách očí, oteklost a pomačkanost jsou eliminovány. Tmavé kruhy rozjasněny a zastoupeny mladistvým, regenerovaným vzhledem.

Re-Nutriv Ultimate Lift Regenerating Youth Serum
Toto koncentrované sérum dodá pleti intenzivní dávku Floralixir™Dew komplexu, výkonných Ultimate Lift technologií a zpevňujících složek. Během jediného okamžiku vaši pleť rozjasní a zanechá ji hedvábně hebkou. Za několik dní bude vaše pleť vytaženější a pevnější.

Váš Ultimate Lift regenerační rituál
Každé ráno a večer dočistěte pleť pleťovou vodou Floralixir™Dew Regenerating Water, poté použijte aktivační vodu Regenerating Youth Treatment Lotion, která připraví Vaši pleť na aplikaci dalších produktů. Hned vzápětí by mělo následovat sérum, poté krém nebo gelový krém a nakonec oční krém.

Doporučené prodejní ceny
Re-Nutriv Ultimate Lift Regenerating Youth Treatment Lotion 200 ml 2500 Kč / 140 €
Re-Nutriv Ultimate Lift Floralixir™Dew Regenerating Water 75 ml 3800 Kč / 92 €
Re-Nutriv Ultimate Lift Regenerating Youth Creme 50 ml 8500 Kč / 315 €
Re-Nutriv Ultimate Lift Regenerating Youth Creme Gelée 50 ml 8500 Kč / 315 €
Re-Nutriv Ultimate Lift Regenerating Youth Eye Creme 15 ml 5500 Kč / 199 €
Re-Nutriv Ultimate Lift Regenerating Youth Serum 30 ml 8500 Kč / 315 €

Dostupnost
Novinka Re-Nutriv Ultimate Lift Floralixir™Dew Regenerating Water a novinka Re-Nutriv Ultimate Lift Regenerating Youth Treatment Lotion budou k dostání od dubna 2017, exkluzivně ve značkových prodejnách Estée Lauder.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha