Přihlásit
header 1000 fit

Objevte nové noční sérum s retinolem od značky L’Oréal Paris a řekněte vráskám sbohem!

Také si kladete věčnou otázku, co stojí za dobře vypadající pletí? Odpověď nabízí retinol, vyhledávaná ingredience na korekci vrásek doporučovaná dermatology díky své vysoké účinnosti. Značka L’Oréal Paris uvádí přelomové noční sérum L‘Oréal Paris Revitalift Laser Pure Retinol Night Serum, které obsahuje 0,2 % čistého retinolu a vyhlazuje všechny typy vrásek včetně hlubokých.

Nové noční sérum L‘Oréal Paris Revitalift Laser Pure Retinol Night Serum obsahuje 0,2 % čistého retinolu. Pokožce dodává při správném užívání třikrát více čistého retinolu než retinoly starší generace se stejnou koncentrací. Výsledkem je intenzivní korekce vrásek – včetně těch hlubokých – a hydratovaná a pružná pleť, která vypadá mladší.

Revitalift Laser Pure Retinol Night Serum nabízí perfektní rovnováhu vysoce koncentrovaného čistého retinolu a pečujícího tria přirozeně získaných ingrediencí. Kyselina hyaluronová, glycerin a lehké oleje působí ve složení jako obrana před možnými vedlejšími účinky retinolu, jako je například vysušování, a výsledkem je tedy maximální efektivita spojená s mimořádným pocitem pohodlí. Sérum neobsahuje silikony a rychle se vstřebává.


Doporu
čená prodejní cena:            419,90 Kč

*Doporučená maloobchodní cena. Ceny se u jednotlivých prodejců mohou lišit.

 

 

ÚČINNÝ PODLE 100 % TESTOVANÝCH ŽEN

Klinické studie ukázaly, že při používání nočního séra Revitalift Laser Pure Retinol Night Serum je pleť okamžitě hydratovaná, pružná a vypadá hladší.

  • Už za 1 měsíc je textura pleti jemnější a vypadá mladší a zářivější.
  • Za 4 měsíce jsou viditelné hluboké vrásky redukovány o 36 %.

 

3 X VÍCE RETINOLU PRO PLEŤ

 

Nicméně kromě toho, že je retinol jednou z nejmocnějších dostupných ingrediencí v boji proti stárnutí pleti, je také proslulý svou nestálostí, což může způsobit částečnou ztrátu této látky ještě před začátkem užívání produktu.

Stabilita retinolu velmi závisí na jeho formulaci, protože vystavení vzduchu, kyselosti a světlu může mít negativní vliv na jeho účinnost. Právě v tomto směru je technologie stabilizace retinolu, na kterou byl podán mezinárodní patent, v nočním séru Revitalift Laser Pure Retinol Night Serum průlomová.

Tento retinol byl navržen v ideální struktuře séra.  Dokonalý aplikační systém dodává při optimální dávce do pokožky 3x více retinolu. Stabilizované složení chrání retinol před degradací, aby si zachoval svou účinnost v průběhu času. Sérum podporuje absorpci retinolu do pokožky.

 

DŮLEŽITÉ JE VĚDĚT, JAK RETINOL POUŽÍVAT

Jak do své denní rutiny v boji proti hlubokým vráskám zahrnout retinol?

#1 Ráno sáhněte po jemné micelárně vodě;

#2 Následně použijte pleťový krém s ochranným faktorem. Vzhledem k tomu, že retinol může zvýšit citlivost pokožky na UV záření, je naprosto nezbytné každý den chránit pokožku krémem s SPF20 či vyšším faktorem, ideálním je například pleťový krém L’Oréal Paris Revitalift Laser x3 SPF 20;

#3 Večer si pak pleť důkladně vyčistěte, poté aplikujte 3-4 kapičky nočního séra Revitalift Laser Pure Retinol Night Serum a svou rutinu zakončete dle potřeby nočním krémem Revitalift Laser x3 Night Cream

 

Slovo odborníka

„Jsem příjemně překvapena tím, kolik vědecké práce za nočním sérem Revitalift Laser Pure Retinol Night Serum stojí. Stabilizace retinolu v tomto produktu je opravdu průlomová. Retinol je velmi účinná složka, kterou ráda doporučuji na korekci vrásek, včetně těch hlubokých.

Účinná složka je poměrně silná, dopřejte proto své pleti čas si na retinol zvyknout a během prvního týdne jej použijte pouze po 1-2 večery. Během druhého týdne každý druhý večer a třetí týden používejte podle snášenlivosti každý večer. Může se stát, že na začátku na pleti zaznamenáte začervenání, štípání nebo suchost. V tom případě na několik dní produkt vynechejte a v jeho používání pokračujte méně často. Nepoužívejte jej spolu s jinými produkty s obsahem retinolu,“ říká MUDr. Lucie Rajská, Ph.D., specializovaná lékařka všeobecné dermatovenerologie.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha