Přihlásit
header 1000 fit

Nová generace přístroje Bioptron na českém trhu

MedAll 13Společnost Zepter uvádí na český trh inovaci v oblasti léčebné světelné terapie: Bioptron MedAll se oproti svému předchůdci Bioptronu Compact III může pochlubit novým moderním designem a mimo jiné také větší plochou ošetření  postiženého místa. 
Pozitivní účinky čerstvého vzduchu, čisté ledovcové vody nebo zdravé stravy na naše zdraví jsou všeobecně známé. Stejně významný stimulační účinek má i světlo. Systém světelné terapie Bioptron využívá polarizované polychromatické světlo, které neobsahuje škodlivé ultrafialové záření, a pomáhá tak mírnit celou řadu zdravotních problémů. Patentovaný a klinicky testovaný přístroj Bioptron stimuluje regeneraci buněk, zlepšuje mikrocirkulaci, přináší úlevu od bolesti a podporuje proces hojení. Jedná se o bezpečný certifikovaný medicínský přístroj se snadnou obsluhou, který nemá vedlejší účinky a pomáhá hojit poranění měkkých tkání, rány, popáleniny, kožní problémy, stimuluje imunitní systém a má řadu dalších účinků. Švýcarská technologie, kterou Bioptron využívá, je založena na výzkumu polarizovaného polychromatického světla, za který byla v roce 1903 udělena dánskému fyzikovi Nielsi Rybergu Finsenovi Nobelova cena za medicínu. 
Inovovaný švýcarský přístroj světelné terapie BIOPTRON MedAll vyniká snadnou obsluhou, absolutní bezpečností, přitažlivým designem a nejmodernější technologií. Je určen k použití v domácnostech, nemocnicích, wellness a sportovních centrech. 
Bioptron MedAll je ergonomický, přenosný přístroj s jednoduchou obsluhou, mimo jiné i díky nově zabudovanému praktickému časovači a displeji. Filtr o průměru 5 cm umožňuje pohodlnou léčbu celého těla, a to jak malých částí, tak rozsáhlejších ploch. Inovativní úsporný režim Vám ušetří energii, čas a peníze, protože přístroj v něm spotřebovává pouze 0,5 W a navíc je připraven kdykoli okamžitě zahájit léčbu bez zbytečného plýtvání energií. Přístroj je dodáván také s podlahovým stojanem a praktickým cestovním kufříkem pro bezpečné skladování a přepravu.
Jaké jsou účinky a výhody světelné terapie Bioptron? 
• Analgetický efekt (ulevuje od bolesti), protizánětlivý a stimulační efekt (výrazně urychluje hojení ran) 
• Bez vedlejších nežádoucích účinků 
• Velmi široké použití – opary, bércové vředy, jizvy, proleženiny, popáleniny, akné, atopický ekzém, lupénka, artróza kloubů, bolesti páteře, úrazy, záněty dásní, dutin, prsu, kožní problémy kojenců aj.
 
Společnost Zepter si velmi zakládá na kvalitě. Všechny přístroje Bioptron proto vyrábí ve vlastní továrně ve Švýcarsku. Jedná se o patentované, klinicky testované certifikované medicínské přístroje určené pro profesionální i domácí i použití. 
 
(ZEPTER)

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha