Přihlásit
header 1000 cestujeme golf

Cannes představí své okouzlující golfové atrakce během 20. ročníku IGTM

Cannes představí své okouzlující golfové atrakce během 20. ročníku IGTM

Organizatoři golfového cestovního ruchu, cestovní agentury a média, kteří se zúčastní 20. ročníku Mezinárodního golfového veletrhu cestovního ruchu (IGTM), zjístí ihned a bezprostředněz, proč jsou Cannes a sousední regiony Provence a Cote d'Azur v jižní Francii atraktivní pro návštěvníky coby hráče golfu.

Jubilejní veletrh IGTM, který se bude konat od 11. do 14. prosince 2017 v Palais des Festivals et des Congrès, také zvýrazní příležitosti pro celou golfovou turistiku v jedné z nejpopulárnějších evropských golfových destinací.

IAGTO zvolila v roce 2010 evropskou golfovou destinací roku region Provence a Cote d'Azur což zásadním zpusobem ovlivnilo dynamický rozvoj golfu v globalním měřítku do takové míry že region se může pochlubit 69 golfovými hřišti, včetně jednoho z nejlepších evropských golfových hřišť - Le Chateau (Zámek) v Terre Blanche s Hotelem Spa Golf Resort *****.

David Lisnard, starosta Cannes a předseda regionálního výboru pro cestovní ruch (CRT) Côte d'Azur France, uvedl: "Díky rozmanitým golfovým hřištím v regionu a kombinaci klasické a moderní architektury od mnoha předních světových designérů, jsme schopni uspokojit potřeby každého golfisty.

"Navzdory hojnosti golfových příležitostí zůstává v regionu obrovský nevyužitý potenciál, neboť je stále známější svou kulturou, módou, potravinami a vínem - což jsou všechny důležité prvky pro každou golfovou přestávku.

"Vedle svého postavení jako jedné z předních světových destinaci s nabídkou služeb a infrastruktury má Cannes rostoucí pověst jako jedno z hlavních evropských sportovních center. IGTM nám umožní zažehnout světlo, na které se golfisté mohou těšit v oblasti Provence a Cote d'Azur, a pomáhají upevnit naši pozici jako perfektní místo pro nezapomenutelný golfový zážitek. "

Golfový veletrh IGTM bude dále zdůrazňovat příležitosti pro růst golfové turistiky nejen v rámci regionu, ale také s třetím nejvyšším počtem golfových hřišť v Evropě - za Velkou Británií a Německem – více než 600 v celé Francii.

Peter Grimster, manažer výstavy IGTM, uvedl: "Naše nejnovější údaje ukazují, že letošní akce má za cíl přilákat 420 zákazníků z celého světa, včetně řady nových zájemců z oblasti luxusu a nadstandartu, stejně jako více než 550 touroperátorů golfových cest, které zdůrazňují, že je Cannes atraktivní pro všechny účastníky golfového trhu. "

20. ročník IGTM se bude konat v Palais des Festivals et des Congrès v Cannes, na jihu Francie od 11. do 14. prosince 2017.

Více informací o IGTM a místě konání 20. ročníku akce naleznete na adrese: www.igtm.wtm.com

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha