Přihlásit
header 1000 cestujeme golf

KLÁRA SPILKOVÁ V INDII VE ZNAMENÍ TŘINÁCTKY

KLÁRA SPILKOVÁ V INDII VE ZNAMENÍ TŘINÁCTKY

Česká profesionálka Klára Spilková má za sebou třináctý a zároveň předposlední turnaj této sezóny. HERO WOMEN‘S INDIAN OPEN se hrál od 23. do 25. října 2015. Turnaj se konal na hřišti DLF Golf and Country Club s parem 72 a podle celkových výsledků se jednalo o velmi těžké hřiště. Klára Spilková obsadila dělené 13. místo po zahraných kolech 74 (+2), 75(+3) a 76(+4).

„Tento turnaj na hřišti DLF Golf and Country Club byl pro všechny hráčky velká výzva a velká psychická náročnost, to je patrné i z celkových výsledků. Bezpochyby to byla obrovská nová zkušenost. Dnes mi tam bohužel nespadlo pár patů a zahrála jsem dvě double-bogey, ale i tak jsem s výsledkem spokojená. 13. pozice je krásné umístění. Po návratu domu mě čeká opět delší pauza, během které se zaměřím na pilování golfové techniky, na které jsme začali pracovat s Keithem v Anglii, a také na kondici a fyzioterapii s Martinem Procházkou. Na začátku prosince mě pak čeká poslední turnaj této sezóny v Dubaji, kde to mám velmi ráda.“

Poslední turnaj na programu Kláry Spilkové se odehraje v Dubaji na hřišti Emirates Golf Club, které hráčka již velmi dobře zná. OMEGA DUBAI LADIES MASTERS se hraje od 9. do 12. 12. 2015.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha