Přihlásit
header 1000 kapital

BENTLEY PŘEDSTAVUJE NEJLUXUSNĚJŠÍ SUV - BENTAYGA MULLINER

BENTLEY PŘEDSTAVUJE NEJLUXUSNĚJŠÍ SUV - BENTAYGA MULLINER

Společnost Bentley Motors oznamuje uvedení nového modelu Bentayga Mulliner: nejluxusnějšího SUV.

Oddělení Bentley pro zakázkové úpravy, Mulliner, propůjčilo své řemeslné umění vozu Bentayga ověnčenému mnoha oceněními a vytvořilo nový model této vlajkové lodi, kterým nastavuje ještě vyšší standardy luxusu v automobilovém průmyslu.

  •  jedinečné dílo z dílny Mulliner je vrcholem luxusu
  • k exkluzivním prvkům patří nový chladič na šampaňské, jedinečný design 22" kol, nový koncept dýh a unikátní barevné řešení interiéru Mulliner s kontrastním prošíváním
  • díky zakázkové řemeslné výrobě představuje Bentayga Mulliner špičku mezi luxusními SUV
  • model vlajkové lodi Bentayga ve verzi Mulliner bude vyroben jen v limitovaném počtu kusů
  • speciální a jedinečný model Bentayga Mulliner, který tento týden vystavíme v Ženevě, se může pochlubit ojedinělou kombinovanou intarzií, která vyobrazuje horský masiv Monte Rosa

Sošný a moderní design modelu Bentayga doplňují nové prvky interiéru a exteriéru vozu – včetně možnosti karoserie s lakem ve dvou odstínech, jedinečných 22" kol, chladiče na šampaňské a nového konceptu dýhových obkladů.
Díky 6,0 litrovému motoru W12 Bentley, který je špičkou ve své třídě, spojuje Bentayga Mulliner účinnost a vytříbenost s tou nejluxusnější úrovní síly a točivého momentu. Díky 608 k (600 bhp) a 900 Nm (663 lb. ft.) dosahuje Bentayga rychlosti 0-60 mph za 4,0 vteřiny (0-100 km/h za 4,1 vteřiny) a s maximální rychlostí 187 mph (301 km/h) je nejrychlejším SUV světa.

Vzhledem k velmi komplexnímu a ručnímu provedení luxusních prvků interiéru bude model Bentayga Mulliner vyroben ve velmi omezeném počtu kusů. Novou vlajkovou loď firmy si bude možné objednávat od jara 2017 i v České republice.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha