Přihlásit
header 1000 kapital

Mimořádná židle potřebuje mimořádný stůl

Mimořádná židle potřebuje mimořádný stůl

Ergonomie pracovního prostoru se netýká jen zdravého sezení, veledůležitou roli hraje i stůl, který by měl být se židlí v absolutní symbióze. Takovým stolem je Atlas, který umí skvěle fungovat v podstatě s jakoukoli pracovní židlí.

Novou řadu stolů Atlas Office Landscape představila nábytkářská značka Herman Miller před měsícem. „Jde o výškově stavitelné stoly tzv. sit-stand od designéra Tima Wallaceho, který navrhoval už předchozí úspěšnou řadu Abak Environment,“ říká Jan Bastař ze společnosti cre8, která amerického výrobce nábytku Herman Miller zastupuje na tuzemském trhu.

„Stůl má elegantní bezrámovou konstrukci a zaoblené rohy a díky tomu, že stojí na dvou nohách, které se ještě navíc dají otáčet o 90 stupňů, můžete jej umístit takřka kamkoli a navíc vytvářet zajímavé půdorysné sestavy,“ vyzdvihuje přednosti nového produktu Jan Bastař s tím, že tuto obrovskou a jedinečnou flexibilitu oceníte při jakékoliv změně konfigurace. „Můžete tak pružněji a takřka okamžitě změnit uspořádání, třeba při změnách v pracovním týmu,“ připomíná a dodává, že nábytková řada je tvořena nejen pracovními stoly, ale také stoly jednacími, úložným nábytkem a nejrůznějším doplňky, jako jsou třeba dělicí přepážky.

Atlas kromě výškové stavitelnosti nabízí i řadu praktických vychytávek, například možnost sdílené správy kabelů pro více pracovních míst najednou. „Lze využít prostor mezi pracovišti, nebo mohou být do jednotlivých pracovních míst začleněny zásuvné prostory. Kabelový blok je v horní části každé nohy, která současně obsahuje stoupací mechanismus při poskytování podpory pro stůl,“ popisuje Jan Bastař.

Společnost cre8 nabízí na tuzemském trhu téměř kompletní řadu Atlas Office Landscape.

Více informací na: www.cre8.cz nebo www.facebook.com/cre8.cz

O firmě cre8
Společnost, kterou v roce 2010 založili dva společníci Jan Bastař a Michal Havrda, se specializuje na interiérový design pracovního prostředí. Ve spolupráci s předními architekty zařizuje kanceláře tuzemských i zahraničních subjektů. Využívá k tomu produktů předních světových výrobců jako je Herman Miller, Sancal, Viccarbe, BuzziSpace, Framery a dalších. S výsledky práce společnosti cre8 se můžete setkat například ve společnosti ManpowerGroup v pražském Florentinu, v kancelářích SAP či v pražských a bratislavských kancelářích Amazonu.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha