Přihlásit
header 1000 kapital

Michael Kors představuje odvážnou městskou vůni pro muže Michael Kors Extreme Night

Michael Kors představuje odvážnou městskou vůni pro muže Michael Kors Extreme Night

Michael Kors uvádí na trh svoji nejnovější pánskou vůni Michael Kors Extreme Night. Objevte odvážnou a výraznou vůni, hodnou moderního muže.

“Rád při svých cestách poznávám města po soumraku, dobré město poznáte jedině za tmy. V noci se energie celého města mění, vše má ostřejší nádech a do žil vám žene adrenalin. Vůně Extreme Night je pro muže, který ví, že nic není nemožné a cesta za cílem je vzrušující.” říká Michael Kors.

Komplexní a moderní směs ingrediencí dělá z vůně Michael Kors Extreme Night ideální doplněk pro sofistikovaného městského může, který je neustále v pohybu. Vůně se otevírá přitažlivými tóny černého pepře a hned vzápětí dostává dávku adrenalinu díky muškátovému oříšku. Pravou mužnost vůni dodává směs povzbuzujícího cypřiše a aromatické šalvěje muškátové. Sílu a odvážnost vůni dodávají tóny irisů a tóny tonka bobů, které vnášejí smyslné teplo evokující rušný příchod noci.

Flakon v tmavě modré barvě ve vás evokuje odraz světel odrážejících se v kalužích na mokré vozovce. Překročte s vůní Michael Kors Extreme Night veškeré limity.

Vůně Michael Kors Extreme Night bude k dostání ve vybraných českých parfumeriích a slovenském Marionnaud, od března 2017.

Michael Kors Extreme Night for Men Eau de Toilette 40 ml, 1390 Kč / 51 €
Michael Kors Extreme Night for Men Eau de Toilette 70 ml,1800 Kč / 67 €
Michael Kors Extreme Night for Men Eau de Toilette 120 ml, 2500 Kč / 93 €

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha