Přihlásit
header 1000 kapital

Samsung Galaxy S7 edge | S7 rozšiřují barevnou řadu o růžovou a stříbrnou

Samsung Galaxy S7 edge | S7 rozšiřují barevnou řadu o růžovou a stříbrnou

Společnost Samsung začne prodávat na českém trhu Galaxy S7 edge | S7 také v růžové a stříbrné variantě. Barevná paleta vlajkových lodí tak vzroste společně se zlatou, bílou a černou na celkových pět. Ceny modelů zůstávají stejné, tedy 19 790 Kč s DPH za Galaxy S7 a 22 599 Kč s DPH za Galaxy S7 edge.

„Rozšířením nabídky barev Galaxy S7 edge a S7 o růžovou cílíme především na ženské publikum. Růžová je vedle zlaté dlouhodobě velmi oblíbenou variantou, po které dámy s nadšením sahají. Stříbrná je zas kromě černé velmi populární u pánů,“ vysvětluje Ladislav Fencl, produktový manažer divize mobilních zařízení společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak, a dodává: „Stříbrný Galaxy S7 nabídnou vybraní operátoři (T-Mobile a O2), ostatní barevné kombinace pak všichni prodejci elektroniky a mobilních telefonů.“

Samsung Galaxy S7 edge | S7 byly představeny na jaře tohoto roku. Kromě vylepšené výdrže baterie, přidání slotu na microSD karty a prachu a voděodolnosti (certifikace IP68) vynikají špičkovými vlastnostmi fotoaparátu. Ten je právem jejich nejoceňovanější součástí výbavy. Důvodem je to, že jako první smartphony v historii využívají technologii Dual Pixel, díky které je možné pořídit velmi kvalitní snímky i za špatných světelných podmínek. Samsung také průběžně rozšiřuje nabídku příslušenství, aby zákazníkům zážitek z Galaxy S7 edge | S7 umocnil. Aktuálně se v čele zájmu drží brýle pro virtuální realitu Gear VR, zanedlouho k nim přibude 360stupňová kamera Gear 360, která uživatelům přinese další možnosti nevídané zábavy.

Více informací o Samsung Galaxy S7 edge | S7 a jejich příslušenství naleznete na www.samsung.cz.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha