Přihlásit
header 1000 kapital

Samsung odhalil novou generaci smartphonů Galaxy S7 a Galaxy S7 edge

Samsung odhalil novou generaci smartphonů Galaxy S7 a Galaxy S7 edge

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. představila nejnovější přírůstky do rodiny mobilních zařízení Galaxy: Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge. Obě novinky jsou vytvořené na míru soudobému životnímu stylu spotřebitelů. Vynikají vytříbeným designem, špičkovým fotoaparátem, efektivnějšími funkcemi softwaru a bezkonkurenční schopností propojit se s dalšími zařízeními a službami.

„Věříme ve svět, který je zářivější, pronikavější, příjemnější a zábavnější. A tuto vizi se snažíme s Galaxy S7 a Galaxy S7 edge nabízet prostřednictvím spojení elegantního designu s funkčností a poskytováním nenarušeného mobilního zážitku,“ řekl DJ Koh, prezident divize Mobile Communications Business, Samsung Electronics, a dodal: „Dáváme spotřebitelům technologii, která jim pomůže získat více ze života a bude i nadále posunovat hranice možného.“

Vyspělý fotoaparát: snímky s vysokým rozlišením bez ohledu na denní dobu či místo

Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge jsou první smartphony vybavené fotoaparátem Dual Pixel. Zachycují tak jasnější a ostřejší obraz, a to i za zhoršených světelných podmínek. Díky revoluční technologii Dual Pixel, má fotoaparát vyšší rychlost závěrky a přesnější automatické ostření. Nový režim Motion Panorama přináší do tradičních panoramatických fotografií pohyb. Uživatelé tak získávají dokonalý vizuální zážitek.

Vytříbený design a funkce

Samsung Galaxy S7 s úhlopříčkou 5,1 palce a Galaxy S7 edge s úhlopříčkou 5,5 palce jsou vyrobené z 3D skla a kovu. Toto elegantní provedení s dlouhou životností a ergonomickými křivkami se i příjemně drží v ruce. Nová funkce displeje Always-On umožňuje uživatelům zjednodušené, bezdotykové ovládání, díky kterému nezmeškají žádný hovor nebo důležité upozornění.
Nejnovější smartphony Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge mají vyšší odolnost proti vodě a prachu (IP68), aniž by to narušilo jejich prémiový design. Edge UX v zařízení Galaxy S7 edge poskytuje praktické a efektivnější ovládání prostřednictvím jednoduchých zkratek k nejoblíbenějším uživatelským funkcím jako jsou email, režim selfie, režim panorama nebo aplikace třetích stran.

Vylepšený výkon: od nabíjení po hraní

Smartphony Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge podporují funkci rychlého nabíjení přes kabel i bezdrátově. Obě novinky mají také hybridní slot, do kterého může uživatel vložit zároveň SIM kartu i microSD kartu, a tak získat další úložiště o velikosti až 200 GB. Ve vybraných zemích lze tento slot využít pro duální SIM kartu.

Samsung výrazně upravil hardware a software telefonů, aby optimalizoval jejich herní výkon. Silný procesor a větší kapacita baterie zajišťují delší čas na hraní, zatímco interní chladicí systém zabraňuje přehřívání přístroje. Nový doplněk pro hráče Game Launcher umožňuje upravovat spotřebu baterie a minimalizovat notifikace. Kromě toho mohou uživatelé své herní zážitky nahrávat a své obrazovky sdílet s ostatními hráči. Díky spárování s Vulkan API si uživatelé Galaxy S7 a Galaxy S7 edge užijí i graficky náročné hry, aniž by příliš vytěžovali baterii.

Galaxy Experience

Samsung i nadále posouvá hranice hardwaru, softwaru a služeb. Vytváří tak zařízení, která zlepšují způsob připojení, sdílení a užívání si života. Díky ničím nerušeným mobilním zážitkům posunuje Samsung hranice soudobých technologií.

Ať už je to bezproblémové propojení Galaxy S7 a Galaxy S7 edge s novými chytrými hodinkami Gear S2 Classic pro monitorování kondice, nebo propojení s Gear VR pro procestování světa. Samsung nově definuje, co je možné pro mobilní zážitky i mimo ně.

Společně se smartphony Galaxy S7 a Galaxy S7 edge uživatelé získají také nejlepší službu pro mobilní platby Samsung Pay, která je bezpečná, snadná a akceptovaná téměř kdekoliv. Samsung Pay funguje přes NFC (Near Field Communication), MST (Magnetic Secure Transmission) a technologii čárových kódů, což zpřístupňuje mobilní platby více obchodníkům a spotřebitelům než kdy dříve. Služba je chráněná řešením Samsung KNOX, snímáním otisků prstů a pokročilou tokenizací.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha