Přihlásit
header 1000 kapital

Léto u HAVEL & PARTNERS opět ve znamení kariérních posunů

Léto u HAVEL & PARTNERS opět ve znamení kariérních posunů

Ekonom Milan Brouček povýšil na pozici counsel, Jiří Rahm a Adam Forst se stali seniorními advokáty

Dlouhodobě vynikající individuální pracovní výsledky a schopnost týmové spolupráce jsou v naší kanceláři již tradičně i v polovině roku impulzem pro interní kariérní posuny. Od 1. 7. 2019 se v souladu s touto strategií posouvá na pozici counsel Milan Brouček, dosavadní seniorní ekonomický poradce HAVEL & PARTNERS. Řady seniorních advokátů k témuž datu rozšiřují kolegové Jiří Rahm a Adam Forst.

„Milana Broučka, který k nám přišel před třemi lety z generálního ředitelství Evropské komise pro hospodářskou soutěž, jsme ocenili za úspěšný rozvoj zcela unikátní služby v České republice – propojení soutěžní ekonomie se soutěžním právem. Jiří Rahm má vynikající výsledky u mandátů týkajících se složitých insolvencí a restrukturalizací a Adam Forst je jedním z klíčových advokátů našeho stále se rozvíjejícího specializovaného týmu zaměřeného na zastupování klientů v komplikovaných sporech před soudy a v arbitrážích a skvělým odborníkem v oblasti náhrady újmy a pojistného práva,“ říká řídící partner kanceláře Jaroslav Havel a dodává: „Snažíme se, aby na všech pracovních pozicích i úrovních seniority měli naši lidé perspektivu v podobě kariérního růstu, a to za dobu, která bude v průměru mnohem kratší, než u konkurence.“

V současné době má HAVEL & PARTNERS celkem 29 partnerů, z nichž 25 se do této pozice dostalo na základě interního povýšení. Zevnitř kanceláře vzešla i naprostá většina stávajících právniček a právníků zastávajících pozice counsel, vedoucích i seniorních advokátů. Všechny tyto kariérní posuny ukazují, že kancelář dlouhodobě podporuje rozvoj talentovaných kolegyň a kolegů a nabízí jim šanci a prostor pro rychlý kariérní růst.

Za poslední rok také došlo v HAVEL & PARTNERS k dalšímu navyšování mezd a odměn; u koncipientů šlo průměrně o mzdové navýšení o téměř 12 %, odměny advokátů pak byly v průměru navýšeny o cca 7 %.

Koncentrace na interní personální růst, ale také nárůst platů a výše odměn za uplynulý rok a stabilizace počtu právníků souvisí se zvyšováním efektivity naší kanceláře. Byť nepočítáme s významným navyšováním personální kapacity, i v roce 2019 pokračujeme v náboru špičkových, talentovaných kolegů na všech úrovních seniority. Nadále také investujeme do odborného i manažerského rozvoje všech lidí v HAVEL & PARTNERS.

Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS s kancelářemi v Praze, Brně, Bratislavě a kontaktními místy v Ostravě a Olomouci je s týmem téměř 200 právníků, více než 100 advokátů a 500 spolupracovníků, včetně zaměstnanců spolupracující inkasní agentury Cash Collectors, největší česko-slovenskou nezávislou právnickou firmou ve střední Evropě. Mezi naše klienty patří zejména velké mezinárodní společnosti, nejvýznamnější české a slovenské firmy, včetně strategických státních podniků a orgánů veřejné správy, ale i střední podniky, individuální podnikatelé a investoři. Je mezi nimi také cca 70 z 500 největších světových společností podle publikace Fortune 500 a téměř 50 společností zařazených do žebříčku největších českých firem Czech Top 100. Kancelář má v současné době více než 1 000 klientů. Máme nejkomplexnější mezinárodní podporu dostupnou pro české a slovenské advokátní kanceláře. Poskytujeme právní poradenství ve 12 světových jazycích ve více než 80 zemích světa. Až 70 % našich případů obsahuje mezinárodní prvek. Úzce spolupracujeme s předními mezinárodními právnickými firmami v Evropě, Asii, Severní Americe, Africe i Austrálii. Naši klienti mají díky tomu přístup k mezinárodním i lokálním znalostem a odbornosti prostřednictvím více než 30 tisíc právníků v přibližně 160 zemích světa. HAVEL & PARTNERS je nejúspěšnější kanceláří s nejkomplexnějšími službami v České republice i na Slovensku dle celkového počtu všech nominací a titulů v rámci dosavadních ročníků soutěže Právnická firma roku. Kancelář získala již třikrát hlavní ocenění Právnická firma roku pro domácí kancelář (2015, 2017, 2018) a je držitelem ceny Právnická firma roku za nejlepší klientské služby (2015–2016). Nejlepší právnickou firmou v České republice byla kancelář opakovaně vyhlášena mezinárodní ratingovou agenturou Who’s Who Legal, a to celkem sedmkrát za posledních osm let. Kancelář HAVEL & PARTNERS obdržela také globální klientské prvenství. Díky prestižnímu ocenění Client Choice Awards vyhlašovaném agenturou International Law Office je klienty nejlépe hodnocenou firmou v České republice. Pro oblast fúzí a akvizic je HAVEL & PARTNERS nejlepší právnickou firmou v České republice i na Slovensku díky globálnímu ocenění Corporate INTL (2016). V České republice drží prvenství od roku 2009 v počtu realizovaných transakcí dle mezinárodních agentur Mergermarket, Thomson Reuters a EMIS DealWatch. Na Slovensku získala za fúze a akvizice ocenění Právnická firma roka (2015) a šestkrát za sebou prestižní globální cenu M&A Today Awards (2013–2018).

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha