Přihlásit
header 1000 kapital

Erik Drukker novým CEO BNP Paribas Real Estate ve střední Evropě

Erik Drukker novým CEO BNP Paribas Real Estate ve střední Evropě

Vynikající výsledky realitních konzultantů BNP Paribas Real Estate v České republice, v Polsku, na Slovensku nebo v Maďarsku katapultovaly Erika Drukkera na pozici nového CEO pro střední a východní Evropu. Stalo se tak jen několik měsíců poté, co tento respektovaný profesionál původem z Nizozemí zasedl v nejužším managementu této úspěšné poradenské společnosti. Přes šest let v BNP Paribas Real Estate vedl coby výkonný ředitel týmů pro pronájmy a oceňování ve střední a východní Evropě (CEE).

Erikovo povýšení na post výkonného ředitele pro celou oblast CEE souvisí mimo jiné s rozšiřováním služeb a klientského portfolia BNP Paribas Real Estate v nemovitostním sektoru. „Realitní trhy zemí ve střední a východní Evropě rostou. To láká stále nové subjekty, které se na nás obracejí. Erikova perfektní znalost zdejšího prostředí napříč segmenty je přesně to, co chceme stávajícím i novým klientům nabídnout,“ konstatuje Lauric Leclerc, zástupce generálního ředitele BNP Paribas Real Estate.

Coby nový výkonný ředitel bude mít Erik na starosti řízení a výsledky týmů ve všech zemích, kde BNP Paribas Real Estate působí. Nad rámec toho se zaměří na kapitálové poradenství a financování, property management, výzkum a poradenství, zejména pro developerské společnosti.

„Vážím si důvěry, která mi byla svěřena. Trh nemovitostí je velmi inovativní a neustále se mění. K mým prioritám tak patří nastavení nových procesů a hledání nových řešení a služeb pro klienty. Nebudu na to sám – jsem obklopen mnoha skvělými a talentovanými lidmi, kteří komerčními nemovitostmi žijí. Věřím, že společně naplníme značné ambice, které do regionů střední a východní Evropy vedení naší korporace vkládá,“ dodává ke svému povýšení Erik Drukker.

Během své téměř 25leté kariéry měl Erik zázemí především v Polsku. Zde byl dlouhá léta spojen s poradenskou společností DTZ, ve které zastával post zástupce výkonného ředitele a člena správní rady. V tomto období také získal důvěru mnoha developerů, investorů i velkých globálních společností coby nájemců, a to ve všech realitních segmentech.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha