Přihlásit
header 1000 fit

COMO Restaurant v novém!

como_jaltaTrendy a stylová restaurace v moderním boutique hotelu Jalta představila několik novinek
COMO Restaurant & Café, která se nachází v historické budově boutique hotelu Jalta ve středu Václavského náměstí, představila zcela nový koncept gastronomie. Restaurace vstoupila do roku 2013 nejen s novým vzhledem, ale i s novým šéfkuchařem, jehož menu bude tvořeno třemi styly nabízených kuchyní – česká, italská a japonská.

Nový look restaurace COMO je výsledkem pečlivé práce designerů, kteří využili působivých dominant interiéru - centrálního lustru nebo točitého schodiště, které jsou stejně jako celá budova součástí národní kulturní památky v chráněné oblasti světového dědictví UNESCO. V kombinaci těchto historických prvků s moderním designem tak nechali vzniknout stylové a trendy restauraci, kde si host užije příjemné atmosféry.

sushi_bar_como-jaltaJedinečností nového jídelního lístku jsou tři styly kuchyní, kdy každá z nich je založená na jednoduchosti, poctivosti a péči při její přípravě. Jídla z české, italské a japonské kuchyně postupně v COMU představí nový šéfkuchař, Dušan Mackovič, přicházející se zkušenostmi z vyhlášených restaurací hotelů Four Seasons, kde vařil po boku michelinských kuchařů.

„Nový šéfkuchař, excelentní obsluha, nabídka snídaní a business obědů, příjemný interiér a jedinečné složení menu jsou pro mě důvody, proč právě v COMU trávit pracovní i osobní chvíle,” řekl Daniel Řepa, generální ředitel hotelu Jalta.

COMO je stylová a trendy restaurace v samotném centru všeho dění, kde je o vás vždy postaráno tak, abyste měli důvod se vracet. Máte zde jedinečnou možnost ochutnat čerstvě praženou kávu La Bohéme nebo sezonní koktejly. V letních měsících hosté uvítají terasu, kde si mohou vychutnat snídani již od půl sedmé ráno, oběd nebo večeři a přitom pozorovat čilý ruch na Václavském náměstí. Restaurace COMO pro své hosty připravila také pravidelné živé hudební večery a jedinečnou službu tzv. valet parking, kdy předáte klíče od vašeho vozu řidiči hotelu, který se o váš vůz postará a podle potřeby přistaví zpět.

Boutique hotel Jalta je výjimečný svou exkluzivní polohou přímo v historickém centru Prahy na Václavském náměstí, ale i svou 50letou historií a designem budovy. Jeho kuriozitou je v minulosti utajovaný protiatomový kryt v druhém podzemním podlaží. Hotel nabízí 94 nádherných klimatizovaných pokojů s designovým interiérem a výhledem na Václavské náměstí, kongresové centrum s terasou a výhledem na Václavské náměstí a konferenční prostory s kapacitou do 330 osob.

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha