Přihlásit
header 1000 fit

DEJTE ZELENOU ZDRAVÉMU ŽIVOTNÍMU STYLU S FIT PROTEIN

DEJTE ZELENOU ZDRAVÉMU ŽIVOTNÍMU STYLU S FIT PROTEIN

VYHRAJTE JEDEN ZE SOUTĚŽNÍCH BALÍČKŮ S VÝBĚREM CHUTNÝCH TYČINEK ZNAČKY FIT
Cítíte se unavení a bez nálady, máte pocit, že vás zima ubíjí a krátké dny tomu nepřidávají? Pojďte se naladit na zcela novou vlnu a dejte zelenou zdravému životnímu stylu.

Zkuste do svého každodenního programu zařadit trochu aktivního pohybu - nezáleží na tom, zda se bude jednat o ranní protažení, odpolední procházku ve svižnějším tempu či hodinu v posilovně. Někde se začít musí a uvidíte, že za chvíli si život bez pohybu jen těžko představíte.

Aby vše správně fungovalo, je třeba změnu podpořit i vyváženým jídelníčkem. Zapomeňte na těžká jídla, zařaďte víc zeleniny a ovoce, libového masa, luštěnin a dalších kvalitních surovin. Uvidíte, že si hned budete připadat aktivnější. Neomezujte se jen na tři hlavní jídla, proložte je zdravými svačinkami. Skvělým průvodcem při aktivním sportu i životním stylu vám bude müsli tyčinka

Fit PROTEIN od českého výrobce ÚSOVSKO FOOD Klopina. Fit PROTEIN v sobě kombinuje bílkoviny, zdravé tuky a sacharidy - trojici elementů, která by se měla objevit v každém denním pokrmu. Během sportovního výkonu i po něm vás nabije potřebnou energií a postará se rovněž o nezbytnou regeneraci sil. Rozhodně však není určena jen pro profesionální sportovce, je vhodná pro každého, kdo si chce zdravě zamlsat.

Také byste jí rádi ochutnali? Zkuste své štěstí ve hře a jeden ze soutěžních balíčků může být váš! Stačí najít správnou odpověď na soutěžní otázku.

 

Soutěžní otázka:

V kolika příchutích se müsli tyčinka Fit PROTEIN vyrábí?
a) 2
b) 3
c) 4

Vaše odpovědi s uvedením adresy zasílejte do 28. 3. 2019 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výhra:

Dárkový baliček tyčinek Fit PROTEIN - získájí 3 vylosovaní soutežící, kteří odpoví spravně na soutěžní otázku.

Nápovědu a další informace naleznete na: www.fit.eu a www.tycinkafit.cz

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha