Přihlásit
header 1000 fit

Soutěž o 3 dárkové balíčky řady Nachlazení od kosmetiky Kneipp

Soutěž o 3 dárkové balíčky řady Nachlazení od kosmetiky Kneipp

Nachlazení od Kneippu přináší úlevu již během koupele! Potřebujete vzpružit v období špatného počasí, nachlazení a chřipek? Bojujete s ucpaným nosem, kašlem a bolestí hlavy? Nechte se hýčkat od značky Kneipp a dopřejte svému tělu tu pravou pomoc – přírodu.

Sprchový gel Nachlazení obsahuje přírodní esenciální oleje z eukalyptu a máty, které uvolňují horní cesty dýchací a ve spojení s teplou sprchou poskytují tu pravou úlevu. Pomáhá tak při léčbě kašle či rýmy. Stejně jako všechny produkty Kneipp, je i sprchový gel bez parabenů, konzervantů, silikonů či minerálních olejů.

Kneipp koupelová sůl Nachlazení je skvělou první pomocí při prvních příznacích nachlazení. Horká koupel se solí prohřívá organismus a uvolňuje dýchací cesty. Kvalitní solné silice, těžené v Německu, přitom blahodárně působí na pokožku. Jak je také všeobecně známo, sůl přispívá k průchodnosti dýchacích cest a předchází jejich zánětům.

Podobné účinky přináší také olej do koupele Nachlazení. Přírodní eukalyptus a olej z kafrovníku (známým také jako skořicovník) jsou hotovým balzámem pro unavenou duši i tělo. Příjemné a intenzivní vůně poskytnou ten pravý relax. Stačí 15 minut denně a je po nachlazení.

Doporučená cena:
Sprchový gel Nachlazení: 129 Kč / 200 ml
Koupelová sůl Nachlazení: 45 Kč / 60 g
Olej do koupele Nachlazení: 180 Kč / 100 ml

Více na www.kneipp.cz

Soutěžní otázka:

Jak se jmenoval zakladatel firmy Kneipp?
a) Franz Kneipp
b) Sebastian Kneipp
c) Johann Kneipp

Vaše odpovědi s uvedením adresy zasílejte do 15. 10. 2016 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výhra:

Dárkový balíček Nachlazení od kosmetiky Kneipp získají tři vylosovaní soutěžící, kteří odpoví správně na soutěžní otázku.

Další informace a nápovědu na soutěžní otázku najdete na webových stránkách www.kneipp.cz

 

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha