Přihlásit
header 1000 fit

Soutěž o tři balíčky kosmetiky MoliCare Skin

Soutěž o tři balíčky kosmetiky MoliCare Skin

MoliCare Skin přináší tu správnou úlevu pro oslabenou pokožku. Tu nejlepší odbornou péči o oslabenou, podrážděnou a namáhanou pokožku nabízí kosmetika MoliCare Skin. Obsahuje Nutriskin Komplex z mandlového oleje, esenciálních mastných kyselin, aminokyselin a kreatinu, jenž jako součást emulze na bázi vody v oleji působí blahodárně na pokožku. Všechny výrobky z tělové řady MoliCare Skin podporují přirozenou funkci a zdraví namáhané pokožky. Mají příjemnou svěží vůni, neobsahují žádné živočišné složky, barviva ani aromata a jsou dermatologicky testovány pro citlivou pokožku.

Tělové mléko MoliCare Skin je vhodné pro péči o citlivou pokožku. Díky obsahu kreatinu podporuje přirozenou obnovu kůže. Silně ji hydratuje a chrání před okolními škodlivými vlivy. Zlepšuje elasticitu a obnovu pokožky, díky obsahu panthenolu a mandlového oleje. Nemusíte se bát, že by mléko zanechalo pokožku mastnou – hloubkově se vstřebává, a navíc krásně voní.

Varianta této péče o citlivou a namáhanou pokožku je také krém na ruce – složení krému navrací pokožce její pružnost a elasticitu. Vysušené a namáhané ruce pocítí okamžitou a dlouhodobou úlevu díky panthenolu a emulzi typu „voda v oleji“.

Patří vlhčené kapesníčky mezi vaše nepostradatelné pomocníky na cestách? Pak vyzkoušejte hygienické ubrousky MoliCare Skin z modré čistící řady. Praktické balení se vejde do každé kabelky a zajistí čistotu a svěžest kdykoli budete potřebovat. Jsou zcela bez alkoholu a parabenů a pH 5,5 zajišťuje tu nejjemnější péči i velmi citlivé pokožce. Jsou jednorázové, a navíc obohacené o výtažek z heřmánku, který má zklidňující účinek. Praktické balení je uzavíratelné, takže se nemusíte bát, že by po čase vyschly.

Doporučená cena:
Tělové mléko MoliCare Skin: 159 Kč / 500 ml
Krém na ruce MoliCare Skin: 90 Kč / 200 ml
Hygienické ubrousky MoliCare Skin: 49 Kč

Více na www.lekarnahartmann.cz

Soutěžní otázka:

Jaká látka způsobuje regenerační a hojivé účinky všech produktů MoliCare Skin?
a) Panthenol
b) Kreatin
c) Kyselina hyaluronová

Vaše odpovědi s uvedením adresy zasílejte do 15. 10. 2016 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výhra:

Dárkový balíček MoliCare Skin pro tři výherce, kteří správně odpoví na soutěžní otázku.

Další informace a nápovědu na soutěžní otázku najdete na webových stránkách www.lekarnahartmann.cz

 

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha