Přihlásit
header 1000 fit

SOUTĚŽTE S MAGAZÍNEM FIT PRO ŽIVOT O PODZIMNÍ BALÍČEK PLNÝ CHUTI A ENERGIE

SOUTĚŽTE S MAGAZÍNEM FIT PRO ŽIVOT O PODZIMNÍ BALÍČEK PLNÝ CHUTI A ENERGIE

Sychravý podzim ukazuje svou pravou tvář. Uplakané počasí a vlekoucí se zima nás provázejí na každém kroku. Výjimkou nejsou ani mrazivé dny a období kolem svatého Martina nás „obdarovalo" už i prvním sněhem.

Pro většinu z nás je zima spojena s únavou a neustálým nedostatkem energie.
S tím však můžeme nyní bojovat. Stačí organismus nastartovat správnou výživou. Ta by měla obsahovat především dostatek vlákniny i cenných vitamínů a minerálů. S jejich doplněním Vám pomohou chutné tyčinky Fit od společnosti ÚSOVSKO FOOD - Klopina. Nyní si o ně můžete zasoutěžit!

Ve hře jsou 3 výherní balíčky s tyčinkami v celkové hodnotě 300 Kč. Stačí správně zodpovědět následující soutěžní otázku a mít štěstí při slosování.

Soutěžní otázka:

Kolikáté výročí v letošním roce oslavila müsli tyčinka Fit?
a) 15 výročí
b) 18 výročí
c) 25 výročí

Vaše odpovědi s uvedením adresy zasílejte do 15. 12. 2016 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výhra:

Dárkový baliček s tyčinkami v hodnotě 300 Kč - získájí 3 vylosovaní soutežící, kteří odpoví spravně na soutěžní otázku.

A co na Vás v balíčku čeká? Výběr lahodných tyčinek, které jsou nutričně vyvážené a představují ideální zdroj postupně se uvolňující energie. Jsou vhodnou dopolední nebo odpolední svačinou mezi hlavními pokrmy. Díky praktickému balení se skvěle hodí na cesty nebo je můžete mít připravené v kabelce či autě pro případ, že Vás přepadne hlad.

Tyčinka Fit Nature z vysoce kvalitních ingrediencí je zcela bez konzervantů a umělých aromat či barviv. Má velmi vysoký obsah vlákniny a nízké procento nenasycených transmastných kyselin. Splňuje ta nejpřísnější nutriční a dietetická kritéria. Oříškové tyčinky Fit Simply Nut mají vysoký podíl sušeného ovoce, které si díky šetrnému zpracování uchovává vitamíny, vlákninu i minerální látky. Najdete v nich velké kousky vašich oblíbených ořechů, jako jsou kešu, mandle, lískové ořechy, pistácie nebo arašídy. Chuťovou bombou, která Vás nabije tou správnou energií, která se dlouho a rovnoměrně uvolňuje, jsou i cereální tyčinky Fit Challenger. Neobsahují konzervanty ani transmastné kyseliny, zato se mohou pochlubit vysokým podílem vlákniny, vitamínů, minerálů
a stopových prvků.

Další informace a nápovědu na soutěžní otázku najdete na webových stránkách www.tycinkafit.cz a www.usovsko.cz

 

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha