Přihlásit
header 1000 fit

SOUTĚŽTE S DĚTSKOU PLANETOU!

SOUTĚŽTE S DĚTSKOU PLANETOU!

Pokud hledáte zajímavý rodinný program na začátek listopadu, neměli byste si nechat ujít populární veletrh hraček, her a dětských potřeb - DĚTSKÁ PLANETA. Koná se na Výstavišti v Praze - Holešovicích v termínu 4. až 6. listopadu. Představí se zde zajímavé novinky z oboru i hvězdné stálice dětských her, které se asi nikdy neomrzí. Rodičům navíc zbude spousta času k nerušeným předvánočním nákupům, protože se nezapomnělo na bohatý doprovodný program. Děti jím provede oblíbené prasátko Pigy a jeho kamarád kouzelník.

Mezi vystavovateli nebudou chybět největší hračkářství na trhu, včetně pražského Hamleys, které patří mezi vůbec největší hračkářství v Evropě. Je hlavním partnerem veletrhu a jeho expozici rozhodně nepřehlédnete. Na Výstaviště totiž přiveze nádherný hrací a prodejní autobus.

Dětská planeta zažije dokonce jednu evropskou premiéru. Vůbec poprvé zde bude představena stavebnice Light Star. Ta pracuje s konceptem generacemi prověřeného lega, pozvedá jej však na novou úroveň. Svítící kostky plně kompatibilní s těmi klasickými jsou zajímavým oživením hlavně pro starší děti.

Když si děti do sytosti pohrají, čeká je nabitý doprovodný program. Mohou zajít třeba do dětského kabaretu nebo divadélka. Nadchne je vystoupení mistrů světa v tanci. Bezpečnému pohybu v provozu se naučí na dětském dopravním hřišti. Hudební vystoupení si připravila Nelly Kailová nebo skupina Lollipopz. Popletení cestovatelé Fríďa a Píďa vezmou děti ve svém představení na cestu kolem světa. Pokud si chcete užít odpoledne se svými ratolestmi naplno, neměli byste si nechat ujít dobrodružnou honbu za pokladem se skřítkem Planetkou. Zážitků však bude mnohem více. Přijďte se přesvědčit...

O vstupenky na DĚTSKOU PLANETU si můžete zasoutěžit.
Ve hře je 5x základní vstupné pro 2 osoby. Děti do 14 let mají vstup na výstavu zcela zdarma!
Můžete si také zasoutěžit o krásné ceny od partnera výstavy. DinoPark do soutěže věnuje dárkovou tašku a vstupenky (1x dospělý a 1x dítě).

Více na www.detskaplaneta.cz

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje kouzelnický kamarád prasátka Pigy, které provede děti doprovodným programem?
a) Jirka Novák
b) Olda Hadaš
c) Jirka Hadaš

Vaše odpovědi s uvedením adresy zasílejte do 1. 11. 2016 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha