Přihlásit
header 1000 fit

Soutěž o 2 balení Perfect Slim Drink

Před dovolenou nebo po ní, štíhlost se nosí vždy

Vrátila jste se od moře a kila, která jste od zimy shazovala, jsou po pobytu all inclusive zpátky? Povolejte do boje novou účinnou zbraň a vítězství bude snazší. Perfect Slim Drink zasytí, podporuje hubnutí a reguluje cholesterol. Obsahuje širokou škálu vitaminů, má protizánětlivé účinky a napomáhá regeneraci organismu.

Soutěž je ukončená.

Nejdůležitější složkou nápoje Perfect Slim Drink je glukomannan, který přispívá ke snižování hmotnosti a udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Příznivého účinku dosáhnete při konzumaci 3 sáčků nápoje Perfect Slim Drink denně. Bonusem je přidaný enzym bromelain, který má protizánětlivé účinky a podporuje regeneraci organismu. Nápoj obsahuje doporučenou denní dávku vitaminu C, vitamin E a vitaminy skupiny B. Jedna porce nápoje obsahuje pouze 4,7 kcal. Perfect Slim Drink se dodává v praktickém balení, které se hodí do kabelky i na cesty

Doporučené dávkování: 1 sáček (2,5g) 3x denně. Sáček se smíchá s 200-250 ml vody a ihned vypije. Maximální účinnosti dosáhnete konzumací 10-20 min před jídlem. Maximálně 3 sáčky za den.

Doporučená MOC za 1 balení (20 sáčků): 290 Kč

Více na www.vianaturallis.cz

Soutěžní otázka:

Co je nejdůležitější složkou nápoje Perfect slim Drink?
a) enzym bromelain
b) glukomannan
c) vitamíny skupiny B

Vaše odpovědi s uvedením adresy zasílejte do 31. 10. 2015 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výhra:

2 balení Perfect Slim Drink – získájí 3 vylosovaní soutežící, kteří odpoví spravně na soutěžní otázku.

 

 

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha