Přihlásit
header 1000 fit

Soutěž s českou čokoládovnou CARLA

		Soutěž s českou čokoládovnou CARLA

Čokoláda je celosvětově velmi oblíbenou pochoutkou, jen v České republice ročně spořádáme okolo 5,5 kilo této pochoutky na hlavu. Nicméně kvalita se čokolády se liší a pro někoho může být trochu komplikované se v široké nabídce čokolád orientovat. Pokud se však zaměříte na výrobky jediné, ryze české čokoládovny Carla, můžete si být jisti, že vždy dostanete nadprůměrně kvalitní výrobek, který je v mnoha kategoriích vysoce nad konkurencí (například višně v likéru nebo obyčejná kokosová tyčinka).

Soutěž je ukončená.

Soutěž uzavřena. Výhercům zašle výhru v nejbližších dnech.

Čokoládovna CARLA totiž od počátku staví na špičkové kvalitě surovin i koncových výrobků. Základní suroviny pro výrobu čokolády odebírá od konkrétního zpracovatele z Kolumbie společnosti Casa Luker. Od této společnosti odebírá také kakaové boby v kvalitě tzv. FINO DE AROMA - neboli výběrové boby té nejvyšší kvality, za kterou lze ročně označit maximálně 6-7 % světové produkce kakaových bobů. Jako jediná u nás taky z této velmi kvalitní suroviny vyrábí - jedná se o luxusní řadu čokolád Fino de Aroma.
Zajímavostí je také fakt, že si v Kolumbii vysadila své stromy kakaovníku a již brzy bude moci vyzkoušet vlastní produkci. CARLA také dodává čokoládu například belgickým klientům, kteří nejsou spokojeni s kvalitou místní čokolády.
Nicméně, nejlepší způsob, jak můžete ocenit vysokou kvalitu čokolády z CARLY je osobně ji vyzkoušet. Zapojte se proto do soutěže o 6 sladkých balíčků, které do soutěže věnovala čokoládovna CARLA (přijdou si na své nejen děti, ale i tatínkové a maminky). www.carla.cz

 

Soutěžní otázky:

I. Carla vyrábí speciální pralinky s náplní z:
a) Chmele
b) Aloe Vera
c) Opuncie

II. Kokosová tyčinka z nabídky CARLA se označuje jako:
a) CARLA COCOS
b) CARLA COCO
c) CARLA KOKO

III. Hořká čokoláda s konopným semínkem má obsah kakaové sušiny:
a) 30%
b) 50%
c) 70%

 

Vaše odpovědi s uvedením adresy zasílejte do 7. 6. 2015 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Výhra:

Obsah výherního balíčku: Carla Chmelinky, Carla Cherry, Carla Laguna Premium, Carla Čokoládové Omalovánky, Carla mléčná čokoláda, Carla hořká čokoláda, Carla bílá čokoláda.

 

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha