Přihlásit
header 1000 fit

První barva pro muže na vousy - Soutěž

První barva pro muže na vousy - Soutěž

Stejně jako vlasy i vousy časem šedivějí, mnohdy mnohem dříve než vlasy.
Vousy jsou podstatně odolnější proti barvení než vlasy. Pečující přípravek JUST FOR MEN Pflege-Brush-in-Color-Gel je speciální směs barev na bázi gelu optimálně přizpůsobená zvláštním vlastnostem vousů.

Soutěž je ukončená.

Soutěž uzavřena. Výhercům zašle výhru v nejbližších dnech.

Jak funguje JUST FOR MEN Pflege-Brush-in-Color-Gel?
Barva JUST FOR MEN Pflege-Brush-in-Color-Gel neobsahuje amoniak stejně jako tónovací šampon JUST FOR MEN Pflege-Tönungs-Shampoo. Její aplikace je jednoduchá a bezpečná.


Kvalitní přípravek speciálně pro muže – působí pouhých 5 minut
Speciální směs na bázi šamponu a barvy na vlasy působí už za pouhých pět minut. Vynikající výsledek mnohaletého výzkumu firmy Combe, při kterém se podařilo urychlit pronikání účinných látek do vousů. Díky tomu se šedivým vousům vrátí už za pouhých pěti minut jejich přírodní odstín.


JUST FOR MEN Pflege-Brush-in-Color-Gel nezmění přírodní odstín vousů: nedokáže změnit barvu přírodního pigmentu vousů, tedy přírodní odstín nešedivých vousů. Dodá jen barvu šedinám, která ladí s původním odstínem vousů. Přimísí k šedinám odstíny přirozené barvy vousů. Díky tomu zůstane zachována jejich původní různobarevnost. Výsledek působí naprosto přirozeně, takže se nedá určit, které vousy byly předtím šedivé.


Více o přípravku Just for men se můžete dozvědět na www.justformen.cz.

 

Soutěžní otázka:

Vydrží barva déle, jestliže ji nechám působit delší dobu?
a) ano, vydrží o měsíc déle
b) určitě ne, jen odstín vousů bude spíš o něco tmavší

 

Vaše odpovědi s uvedením adresy zasílejte do 31. 05. 2015 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Výhra:

1 ks přípravku Just for men na vousy – získájí 3 vylosovaní soutežící, kteří odpoví spravně na soutěžní otázku.

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha