Přihlásit
header 1000 fit

Soutěž - Dobré Ghí

Soutěž - Dobré Ghí

Přepuštěné neboli přečištěné máslo z kravského mléka, český výrobek
Ghí je čistý přírodní tuk připravený z másla. I když se Ghi z másla připravuje, má úplně jiné vlastnosti než obyčejné máslo.Podle Ajurvédy představuje Ghí nejvhodnější tuk pro člověka. Je dobře stravitelný a také se dobře vstřebává kůží, proto se přidává do různých léčivých mastí.

Soutěž je ukončená.

 

Dobré Ghí neobsahuje sůl ani laktózu (toto tvrzení je podpořeno laboratorní analýzou) a také je přirozeně bezlepkové. Je tak tedy vhodné i pro ty, kteři se jinak mléčným výrobkům musí vyhýbat. Dobré Ghí se jen tak nezkazí (má dlouhou trvanlivost) a dokonce se ani nemusí schovávat v chladničce. Jelikož se v podobě Dobrého Ghí schovává téměř 100% mléčný tuk (jedná se o ten dobrý tuk), můžete na něm bez obav z přepálení restovat, smažit, zapékat a dusit všechny vaše pokrmy a jídla. Rozdíl v chuti takto připravených jídel ihned poznáte a budete určitě mile překvapeni.

Soutěž uzavřena. Výhercům zašle výhru v nejbližších dnech.

Dobré Ghí, nebo-li důkladně přepuštěné máslo se připravuje výhradně z českého másla pocházejícího z oblastí Českomoravské vrchoviny. Výrobce si zakládá na kvalitě a poctivosti, a proto pro svoje Dobré Ghí vybírá jen takové máslo, o kterém ví odkud pochází a ze kterého pak při zachování tradiční metody "přepouštění" získává čistý a skutečně dobrý máselný tuk. Dobré Ghí má opravdu široké a variabilní použití, které oceníte nejen ve vaší kuchyni, ale například i při tělové masáži.

Zuzana Popiková, Dobré Ghí: „Vše co děláme, děláme s radostí a láskou, ručně, v malých sériích. Můžete si tak být jisti opravdu vysokou kvalitou každého vyrobeného Ghí, kterou pak sami poznáte!"

Vedle Dobrého Ghí v naturální a naprosto čisté podobě (které se připravuje i v BIO kvalitě) se také vyrábí i jeho ochucené varianty - Dobré Ghí s česnekem, s BIO kokosovým olejem a v neposlední řadě také s Chilli a kapkou citronu. Všechny tyto chuťové "varianty" najdou své specifické využití a záleží jen na vás, jakým způsobem je nejlépe použijete. Inspiraci pro to můžete nalézt např. na fcb/varim na ghi nebo na doméně www.masloghi.cz.

 

Soutěžní otázka:

Dobré Ghí má i své ochucené varianty. O které 3 se konkrétně jedná?
a) česnek, kokos, okurka
b) chilli, rajče, kokos
c) česnek, kokos, chilli s kapkou citronu

 

Vaše odpovědi s uvedením adresy zasílejte do 31.05.2015 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Výhra:

Soutěžíme o 5 balení Dobrého Ghí (2 x dárková sada s různými přichutí a jedno balení Dobré Ghí natural 220 ml).
Dobré Ghí výhercům zašleme po skončení soutěže GSL přímo na adresu.

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha