Přihlásit
header 1000 fit

SOUTĚŽ O MIX BALÍČKŮ ČESKÝCH CEREÁLNÍCH TYČINEK FIT

 

ZVLÁDNĚTE PŘEDVÁNOČNÍ SHON V POHODĚ

Vánoční svátky jsou za dveřmi a s nimi i jedno z nejoblíbenějších období roku. Ještě než zasedneme ke svátečnímu stolu s našimi nejbližšími, čeká nás spousta náročných úkolů. Nakoupit dárky, stromeček, ingredience pro slavnostní tabuli, napéct cukroví, udělat vánoční výzdobu, zorganizovat plán rodinných oslav i setkání s přáteli…a do toho běžné denní povinnosti, práce, péče o děti.

 

Abyste vše v klidu a pohodě zvládli, myslete i na sebe. Najděte si chvilku pro odpočinek
a relaxaci a nezapomínejte na vyváženou stravu. Skvělým společníkem v předvánočním shonu vám bude česká cereální tyčinka Fit Fruit od společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina. Hodit se bude vždy, když vám dojde energie i ve chvílích, kdy vůbec nestíháte a padáte hlady. Díky praktickému balení jí můžete mít snadno po ruce.

 

A v čem je výjimečná? Má nutričně vyvážené složení, které je v souladu s moderními výživovými trendy. Díky vysokému obsahu vlákniny skvěle zasytí a postará se také
o dobré zažívání. Obsahuje vitamíny, minerály a stopové prvky – to se hodí nejen v předvánočním období. A bonus navíc? Skvělá ovocná chuť, ukrytá mezi dvěma lehoučkými oplatkami.

 

O balíčky s mixem českých cereálních tyčinek Fit se hraje v naší předvánoční soutěži. Tak pojďte zkusit své štěstí… Nejprve ale musíte najít správnou odpověď na soutěžní otázku.

 SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

V jakých příchutích se vyrábí tyčinka Fit Fruit?

 

  1. a) višeň, meruňka, limeta, lesní ovoce, brusinka
  2. b) brusinka, jablko, hruška, meruňka, lesní ovoce
  3. c) višeň, meruňka, jablko, banán, ořechy

 

Nápovědu a další informace naleznete na www.tycinkafit.cz

Vaše odpovědi s uvedením adresy zasílejte do 10.01.2021 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výhra:

Dárkový baliček MIX OBLÍBENÝCH ČESKÝCH TYČINEK FIT - získají 3 vylosovaní soutěžící, kteří odpoví správně na soutěžní otázku.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha