Přihlásit
header 1000 cestujeme golf

Monte Rei – golfový klenot Algarve

Na 20 golfovém veletrhu IGTM, který se konal koncem loňského roku v marockém Marrakéši, proběhlo vyhlášení výročních cen IAGTO – IAGTO Awards. Golfovou destinaci roku bylo zvoleno portugalské Algarve. Dnes je těžké si představit, že sir Henry Cotton, legendarní golfový hráč a několikanásobný vítěz nejslavnějšího a nejstaršího golfového turnaje The Open, objevil Algarve pro golf až po roce 1960. Tehdy byl region velmi chudou oblastí. Sir Henry Cotton po ukončení aktivní kariery se začal věnovat architektuře golfových hřišť. A region Algarve byl k tomuto účelu doslova stvořený. Dnes Algarve je skutečným rájem golfistů.

 

Jedním z nejlepsích hřišť je Monte Rei, kouzelný golf a country klub, který se nachází ve východní části Algarve, v exkluzivní a krásné oblasti na severovýchod od městečka Tavira, poblíž portugalsko-španělských hranic. Dalekosáhlé výhledy na hory Serra do Caldeirao na severu a Atlantský oceán na jihu jsou prostě ohromující a jsou perfektní kulisou pro toto monumentální golfové hřiště.

Hřiště měří 6,567 metrů od zadních odpališť, na osmi z osmnácti jamek vás potrápí voda.

Hřiště je perkfektně udržované, má velkorysé fairwaye a velké zvlněné greeny. Nejsou vůbec jednoduché, jak se na první pohled může zdát, a jen ty nejlepší rány zůstanou u vlajky a nabídnou jednodušší put do jamky.

 

Monte Rei je opravdu jedním z těchto golfových rájů, které si všichni zaslouží, aby si zde zahrali alespoň jednou za život. Je to zdaleka jedno z nejlepších golfových hřišťv Evropě. Monte Rei není jen kvalitní a krásné golfové hřiště. Nabízí velmi kvalitní ubytování přímo na místě. Krásné vily – plně servisované jako luxusní hotel – poskytnou ubytování vhodné jak pro skupiny, tak pro jednotlivce nebo páry. Mají velkou kuchyň a obyvací pokoj, stejně jako venkovní terasy a každý pokoj má svoje bohaté přislušenství. K vybavení areálu patří bazén, tenisové kurty, plně vybavená posilovna, menší spa. Součástí hřiště jsou cvičné plochy, které mají stejně výsoký standard a nabízejí skvělé zazemí pro trenink.Všechny cvičné plochy jsou udržovány na stejné úrovni jako golfové hřiště, což poskytuje skutečně výbornou připravu na hru, které vás čeká.

Když hrajete na hřišti, jen zřídka vidíte jiné golfisty.

Hřiště udržuje vaši stalou pozornost - každá jamka je jedinečná.

 

Autorem hřiště je Jack Nicklaus, pro mnohé zcela jednoduše největší golfista všech dob a pro mnoho dalších vedoucí designer golfových hřišť. Jack Nicklaus – legenda – vytvořil golfové mistrovské dílo, na které může být právem hrdý a vy si to hřiště můžete vychutnat.

 

Algarve v současné době je velmi rozsahlý golfový region. Monte Rei se nachází spíše stranou takových vyhlašených center jako Vilamoura. Nicméně pokud si budete chtít zahrát další hřiště v okolí, máte na výběr skvosty jako Quinta da Cima, Quinta da Ria. Pokud se jedná o golfová hřiště, na nedostatek rozmanitosti si zde opravdu nemůžete ztěžovat.

 

Kde si objednat golfový pobyt?

Tee Times Tour Operator

 

Pokud máte zájem o golfový pobyt v Portugalsku nebo i Španělsku můžete se obratit na Tee Times Tour Operator. Společnost byla založena v roce 1993 ve Vilamoura Algarve, připojila se k Mezinárodní asociaci operátorů golfových zájezdů (IAGTO), Asociaci portugalských cestovních kanceláří (APTA), spojila partnerství s portugalskou PGA a rychle se stala č. 1 prodejcem golfových pobytu v Portugalsku.

Tee Times byla založena kvůli potřebě zpřístupnit ceny golfových zájezdů pro širší okruh hráčů golfu. Majitele společnosti jsou sami golfisté. Ví, co golfiste potřebují a snaží se zajistit co nejlepší služby každému kolegovi golfistovi.

Tým operátorů Tee Times Tour vám pomůže a poradil ve všech aspektech vašich golfových dovolených. Nabídnou golfové balíčky, ubytování v nejlepších hotelích, vilách nebo apartmánech s vlastním stravováním, pronájmem golfových holi , půjčením auta nebo transfery autem.

 

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

https://www.teetimes.pt/

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha