Přihlásit
header 1000 kapital

Pavel Makovec členem dozorčí rady společnosti Snapcore

Pavel Makovec členem dozorčí rady společnosti Snapcore

Přední český ekonom a finanční expert v oblasti kapitálových trhů Pavel Makovec (64) byl jmenován členem dozorčí rady akciové společnosti Snapcore, která drobným investorům i velkým korporacím nabízí nelimitované zajištěné investiční příležitosti zejména na trzích východní Evropy a Asie.

Snapcore je současně zřizovatelem regulovaného Fondu Kvalifikovaných Investorů s názvem R2P invest SICAV. Ten byl založen v červenci 2018 a zabývá se vyhledáním nových zajímavých investičních příležitostí do vysoce likvidních portfolií na trhu s bankovními pohledávkami.

„V dnešní době finančních senzací a nejrůznějších krypto-spekulací přinášíme na trh solidní investiční příležitost, která stojí na dekádami ověřeném byznys modelu. Našim investorům přitom nabízíme očekávaný výnos ve výši až 7,9 % ročně,“ popisuje fungování fondu Pavel Makovec.

Pavel Makovec je absolventem Národohospodářské fakulty VŠE v Praze. V roce 1991 absolvoval přípravné studium expertů pro činnost nově obnovované Praha pražské burzy cenných papírů na London Stock Exchange (Emerging Markets Training Programme), uzavřené měsíční stáží na londýnské burze.

V devadesátých letech pracoval Makovec jako ředitel divize investičního bankovnictví v České spořitelně, následně působil jako předseda představenstva ve společnosti EPIC Securities a od roku 2002 vedl tři roky pražskou pobočku Leader Investments, Inc., Arlington Heights, Illinois, USA. V letech 2005 a 2006 řídil oddělení dlouhodobého financování a treasury leteckého dopravce ČSA. V období 2008 až 2018 byl předsedou představenstva a výkonným ředitelem fondu kvalifikovaných investorů Arca Capital CEE, uzavřeného investičního fondu, a.s.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha