Přihlásit
header 1000 kapital

Ryan Wray

Ryan WrayO rozvoj obchodních aktivit společnosti DTZ se bude nově starat Ryan Wray, renomovaný expert na segment nemovitostních investic, jejich oceňování a modelování cash flow. V DTZ Czech Republic pracuje od roku 2008, kdy do společnosti přišel z polské Quinlan Private Golub. Během práce na nejrůznějších projektech získal rozsáhlé zkušenosti v oblasti studií proveditelnosti, strategií portfolia, marketingu nemovitostí a mnoha dalších aspektů investičního segmentu. Mezi jeho význačnými klienty můžeme najít např. GLL, ING REF, Heitman, SEB a mnoho dalších institucionálních investorů, investičních fondů či developerů jak domácího, tak mezinárodního původu.
 
Během pěti let dovedl své oddělení Capital Markets (dříve Investment) v české pobočce mezinárodní poradenské společnosti DTZ k nejúspěšnějším na trhu. Pod jeho vedením si DTZ tým vybudoval silnou pozici jak na lokálním, tak středoevropském trhu. Ryan Wray se aktivně podílel na několika nejprestižnějších realitních transakcích poslední doby a zároveň je součástí mezinárodních týmů DTZ řešících komplexní i specifické realitní služby pro nadnárodní klienty. Pro pozici Business Development Director v České republice i na Slovensku, které se ujímá k 1. říjnu 2013, má tak Ryan Wray nejlepší předpoklady.  
 
K jeho povinnostem budou nově patřit vedení klíčových zakázek DTZ i získávání nových obchodních příležitostí na českém i slovenském trhu nemovitostí. „Jeho práce nese dlouhodobě pečeť nejvyšší kvality a profesionality, rozsáhlých mezinárodních zkušeností a neustálého prohlubování znalostí z realitního i finančního sektoru,“ říká Petr Šulc, Country Head DTZ Czech Republic. Ryan Wray, člen Royal Institution of Chartered Surveyors (MRICS), už letos povýšil z Associate Director na Director. Zároveň zůstává v čele oddělení Capital Markets.
 

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha