Přihlásit
header 1000 kapital

Miroslav Lukeš

miroslav_lukes_1Novým generálním ředitelem pražské kanceláře MasterCard Europe se stal k 15. 11. 2011 Ing. Miroslav Lukeš, MA, MBA, který má bohatou praxi v oblasti strategického řízení a rozvoje obchodu. Před příchodem do MasterCard Europe působil Miroslav Lukeš v poradenské firmě McKinsey & Company a v GE Money Bank, kde vytvářel strategii.

Miroslav Lukeš vedl šest let v McKinsey & Company projekty pro řadu předních společností působících v oblasti finančních služeb, telekomunikací a hi-tech v Evropě a v USA. Soustředil se především na oblast prodeje a marketingu.
O kompetentnosti Miroslava Lukeše svědčí i jeho vzdělání. Prestižní program INSEAD MBA ve Francii absolvoval jako nejlepší student ročníku. Na Vysoké škole ekonomické v Praze získal titul Ing. v oblasti financí a IT managementu a zároveň mu zde byla udělena cena za nejlepší studentskou práci. Během univerzitních studií se s excelentními výsledky účastnil European Joint Studies Programme ve Velké Británii, Belgii a České republice. Je ženatý a má dvě děti.

Brian Lang, který do srpna 2011 vedl pražskou kancelář MasterCard Europe, nyní pracuje jako vedoucího oddělení rozvoje trhu MasterCard v Dubaji.

 

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha