Přihlásit
header 1000 kapital

Geis vylepšuje přepravní systém

Geis vylepšuje přepravní systém

21. října otevřela skupina Geis v Bravanticích novou systémovou pobočku pro severní Moravu.

„Na zelené louce a podle našich představ jsme vybudovali novou pobočku pro severní Moravu v Bravanticích, vzdálených cca 10 km od Ostravy. První část, jejíž výstavba začala v dubnu letošního roku, byla otevřena 21. října,“ říká René Paciorek, ředitel pobočky Geis CZ v Ostravě. Hala o rozměru 3 885 m² bude sloužit jako překladiště kusových a paletových zásilek. Je osazena 30 vraty pro nakládku a vykládku kamionů a pro nakládku a vykládku cargových vozidel. Halu doplňuje dvoupodlažní administrativní budova o půdorysu 547 m². Hala stojí přímo u dálnice, na kterou má velmi dobré napojení. Rozloha pozemku předurčuje areál k další výstavbě např. haly pro skladovou logistiku.

„Náš nový vlastní areál na severní Moravě je splněným snem. Máme perfektní napojení na dálniční infrastrukturu, moderní vybavení provozních prostor a nadstandardní zázemí pro zaměstnance,“ doplňuje René Paciorek.

Více informací na: www.geis-group.cz
Zdroj foto: Geis CZ.s.r.o.

O skupině Geis
Skupina Geis má hlavní sídlo v německém Bad Neustadtu. Její historie se začala odvíjet již v roce 1945, kdy Hans Geis založil dopravní společnost. Během své existence se rozvinula v globálního poskytovatele komplexních logistických služeb. Skupinu vlastní a řídí po celou dobu rodina Geis. Dnes zaměstnává kolem 6 850 lidí a v roce 2018 vygeneroval obrat 955 milionů EUR.
Do skupiny patří společnosti v Německu, Švýcarsku, Lucembursku, Rakousku, Polsku, České republice a na Slovensku. Hlavní oblasti podnikání skupiny Geis jsou Road Services (balíkové / paletové / kusové / celovozové přepravy), Logistics Services (kontraktní logistika, výroba obalů) a Air+Sea Services (letecké a námořní přepravy, speciální projekty přeprav).
V České republice patří do skupiny Geis firmy Geis CZ s.r.o., Geis Parcel CZ s.r.o., Geis CZ Air+Sea s.r.o., Geis Solution CZ s.r.o. a Spedition Feico, spol. s r.o. Na Slovensku je to Geis SK s.r.o. a Geis Parcel SK s.r.o. Česko-slovenská část skupiny zajišťuje komplexní logistické služby, a to od balíkových přeprav přes kusové, paletové a celovozové přepravy, letecké a námořní přepravy, kontraktní logistiku včetně vývoje a výroby obalů, od jednoduchého skladování až po sofistikované logistické projekty. Zaměstnává více než 1600 pracovníků na 42 pobočkách a v roce 2018 dosáhla obratu téměř 6 miliard CZK.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha