Přihlásit
header 1000 fit
Jak se zbavit kruhů pod očima

Jak se zbavit kruhů pod očima

Mnoho žen i můžu často trápí nehezké kruhy pod očima, které evokují unavený dojem či přidávají na věku. Vznikají z nedostatku spánku, stresu, dehydratace či jsou genetickou záležitostí. Naštěstí existuje mnoho kosmetických způsobů, které kruhy pod očima pomohou odstranit.

ESTÉE LAUDER - SÉRUM ADVANCED NIGHT REPAIR

Nyní má pojem ‘KRÁSA SCHOVANÁ V LAHVIČCE’ nový významný význam - Estée Lauder, 1982
Když bylo sérum Night Repair v roce 1982 představeno, byl to revoluční moment v historii péči o pleť. Poprvé se v péči o pleť kladl důraz na noční obnovu pleti. Za posledních 30 let výzkumu, Estée Lauder nadále pokračuje v revoluci v péči o pleť. S dědictvím prvenství, "malá hnědá lahvička" zůstává jedním z nejprodávanějších, nejlépe fungujících produktů v historii Estée Lauder:

Jak snadně minimalizovat póry

Jak snadně minimalizovat póry

Ucpané póry a černé tečky na obličeji jsou strašákem mnoha žen i mužů. Mnohdy je „pórovitá“ pokožka daná genetickou dispozicí, kterou nelze zcela odstranit, nicméně vhodnou péčí je možné tento problém zmírnit.

Pryč s dvojitým podbradkem

Pryč s dvojitým podbradkem

Ženský půvab přitahuje mužskou pozornost různými způsoby, ale málokoho na ženě upoutá dvojitý podbradek. Tato vada ubírá na kráse oběma pohlavím a patří mezi ty, které těžko ukryjete před pohledy okolí. Svoji roli může sehrát genetika, nezdravý životní styl i přibývající věk. Jednoduchým a účinným řešením, které tento problém odstraní, je liposukce podbradku. Zákrokem, který provádí specialisté na pražské klinice plastické a estetické chirurgie FORMÉ clinic, získáte pevný profil i sebevědomí.

SUBLIME SKIN

AKTIVNÍ LIFTING HLOUBKOVÁ OBNOVA
SUBLIME SKIN je nový, komplexní program domácí péče, profesionálních ošetření a tipů pro životní styl, vytvořených a sestavených [ comfort zone ] k nápravě viditelných známek DEGENERATIVNÍHO STÁRNUTÍ™ nebo-li konstruktivní degenerace struktury pleti. SUBLIME SKIN efektivně obnovuje tři pleťové pilíře – VODU, PROTEINY A LIPIDY pro HLOUBKOVOU OBNOVU a AKTIVNÍ LIFTING ZEVNITŘ. Průlomový přístup v boji proti úbytku objemu, povislé pokožce, hlubokým vráskám a nedostatku jasu, který přetváří anatomii obličeje a přináší zpět vznešenou krásu pleti.

NOVÝ RESILIENCE LIFT FIRMING/SCULPTING OIL-IN-CREME INFUSION

NOVÝ RESILIENCE LIFT FIRMING/SCULPTING OIL-IN-CREME INFUSION

Nový mimořádně bohatý krém s 20% obsahem obnovujících olejů dodá suché pokožce pevnější a definovanější vzhled. Prolomte cyklus chronicky dehydratované pleti a obnovte její přirozenou pevnost díky novému Resilience Lift Firming/Sculpting Oil-in-creme Infusion z řady Estée Lauder’s Resilience Lift Collection. Tento ultra bohatý oil-in-creme s 20% vysoce regeneračních olejů přináší suché a zranitelné pleti intenzivní výživnou infuzi hloubkových hydratačních složek a regeneračních lipidů, takže pleť je po celý den příjemně hydratovaná.

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha