Přihlásit
header 1000 fit
Znáte Inca Collagen?

Znáte Inca Collagen?

Všichni chceme mít krásné a zdravé vlasy, pěkné nehty i pleť. Znáte Inca Collagen? Tento výživový doplněk totiž pozitivně ovlivňuje buněčnou obnovu, regeneraci a výživu pleti, kůže, nehtů a vlasů. Pojďte si o něj zasoutěžit.

DEJTE ZELENOU ZDRAVÉMU ŽIVOTNÍMU STYLU S FIT PROTEIN

DEJTE ZELENOU ZDRAVÉMU ŽIVOTNÍMU STYLU S FIT PROTEIN

VYHRAJTE JEDEN ZE SOUTĚŽNÍCH BALÍČKŮ S VÝBĚREM CHUTNÝCH TYČINEK ZNAČKY FIT
Cítíte se unavení a bez nálady, máte pocit, že vás zima ubíjí a krátké dny tomu nepřidávají? Pojďte se naladit na zcela novou vlnu a dejte zelenou zdravému životnímu stylu.

Soutěž o tři balíčky kosmetiky MoliCare Skin

Soutěž o tři balíčky kosmetiky MoliCare Skin

MoliCare Skin přináší tu správnou úlevu pro oslabenou pokožku. Tu nejlepší odbornou péči o oslabenou, podrážděnou a namáhanou pokožku nabízí kosmetika MoliCare Skin. Obsahuje Nutriskin Komplex z mandlového oleje, esenciálních mastných kyselin, aminokyselin a kreatinu, jenž jako součást emulze na bázi vody v oleji působí blahodárně na pokožku. Všechny výrobky z tělové řady MoliCare Skin podporují přirozenou funkci a zdraví namáhané pokožky. Mají příjemnou svěží vůni, neobsahují žádné živočišné složky, barviva ani aromata a jsou dermatologicky testovány pro citlivou pokožku.

SOUTĚŽTE S DĚTSKOU PLANETOU!

SOUTĚŽTE S DĚTSKOU PLANETOU!

Pokud hledáte zajímavý rodinný program na začátek listopadu, neměli byste si nechat ujít populární veletrh hraček, her a dětských potřeb - DĚTSKÁ PLANETA. Koná se na Výstavišti v Praze - Holešovicích v termínu 4. až 6. listopadu. Představí se zde zajímavé novinky z oboru i hvězdné stálice dětských her, které se asi nikdy neomrzí. Rodičům navíc zbude spousta času k nerušeným předvánočním nákupům, protože se nezapomnělo na bohatý doprovodný program. Děti jím provede oblíbené prasátko Pigy a jeho kamarád kouzelník.

Soutěž o 3 dárkové balíčky  AROMA RITUALS  s vůni irské kávy

Soutěž o 3 dárkové balíčky AROMA RITUALS s vůni irské kávy

Zahalte se do krémové pěny a nechte se opojit vůní irské kávy!
Milujete vůni irské kávy? Pak si můžete dopřát voňavý “kávový” rituál i v pohodlí své koupelny. Povzbudí tělo i smysly a promění sprchování v nevšední zážitek. Vyzkoušejte vůni irské kávy na vlastní kůži…

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha