Přihlásit
header 1000 fit

*******SOUTĚŽ S TYČINKAMI FIT PROTEIN*********

AŤ VAŠE NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ PŘEŽIJÍ I ÚNOR!

ZASOUTĚŽTE SI O BALÍČEK S VÝBĚREM TYČINEK ZNAČKY FIT

 

Začátek roku je po oslavách spojených s vánočními svátky a koncem roku pro většinu z nás plný odhodlání – letos zhubnu, nebudu tolik mlsat, vrhnu se na vyváženou stravu, dám šanci zdravému životnímu stylu… Prvních pár dní se snažíme, na konci ledna už to však často s tou snahou není tak horké. Aby vaše předsevzatí přežila únor, najděte si schopného pomocníka!

Tím může být třeba tyčinka Fit PROTEIN vyrobená potravinářskou společností v obci Klopina na Severní Moravě. Tato tyčinka díky vysokému podílu kvalitních proteinů dobře zasytí a zároveň podpoří růst svalové hmoty. Obsažené sacharidy navíc dodají potřebnou energii, aby tělo mohlo zvládat nejen oblíbené sportovní aktivity, ale i celodenní shon.

Tyčinku si oblíbíte nejen pro její vyvážené složení, ale i díky originálním příchutím. Co třeba vyzkoušet variantu s limetou, klikvou velkoplodou a švestkami nebo arašídy
a hrozinkami?! Všechny v chutné kakaové polevě...

Pokud si chcete o výběr tyčinek značky Fit zasoutěžit, právě teď je ta správná chvíle. Stačí najít správnou odpověď na soutěžní otázku a mít trochu štěstí při slosování.

 

Jak se jmenuje společnost vyrábějící tyčinky Fit PROTEIN?

  1. a) ÚSOVSKO FOOD a.s.
  2. b) ÚSOVSKO AGRO s.r.o.
  3. c) ÚSOVSKO EKO s.r.o.

Nápovědu a další informace naleznete na: www.fit.eu a www.tycinkafit.cz.

Vaše odpovědi s uvedením adresy zasílejte do 20. 3. 2020 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výhra:

Dárkový baliček tyčinek Fit PROTEIN - získají 3 vylosovaní soutěžící, kteří odpoví správně na soutěžní otázku

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha