Přihlásit
header 1000 fit

Nová prodejna Dermacol v nákupním centru Quadrio

DERMACOL Nová prodejna v nákupním centru Quadrio - slavnostní otevření - 1smallNechte se vtáhnout do světa pokušení se značkou Dermacol, která 31.10.2014 otevřela novou prodejnu v obchodním centru Quadrio v Praze. Iva Kubelková, Gabriela Soukalová a Zdeňka Žádníková společně přestřihly pásku první ze tří prodejen, které plánuje Dermacol do konce roku otevřít. Mezi pozvanými nechyběla ani první dáma a zakladatelka značky Dermacol paní Olga Knoblochová a marketingová ředitelka značky paní Věra Komárová.

 

Iva Kubelková si odběhla z natáčení seriálu Cesty domů, aby mohla být u otevření nové Dermacol prodejny: „Na Dermacolu si nejvíc vážím toho, že je to česká značka, která jde s dobou a má stále úspěch. Aby se přizpůsobila trendům, neustále se vyvíjí a vymýšlí nové věci. Nabízí skvělou dekorativní i pleťovou kosmetiku, která se mi osvědčila a ráda ji používám. No, a právě proto jsem opět tváří,“  jak jednoduché, že?

DERMACOL Nová prodejna v nákupním centru QUADRIO - 4smallS konceptem nových Dermacol prodejen se svěřila Věra Komárová: „Mojí představou je, aby byl pro každou ženu nákup spojen s příjemným zážitkem. Přála jsem si Vám ukázat nový koncept prodeje výrobků Dermacol, abyste si produkty samy mohly vyzkoušet a podívat se zároveň na portfolio celkem 635 produktů.“ Pro značku Dermacol je otevření nové prodejny obrovskou událostí. Po úspěchu v Čechách i v zahraničí otevírá revoluční zážitkovou prodejnu v centru Prahy, aby nabídla nejen obrovský výběr barev (199 druhů očních stínů, 219 barevných laků na nehty, 58 položek v segmentu make-upů, 49 barviček na rty), ale i velmi ojedinělý přístup v prodeji. Všechny produkty si mohou zákazníci v prodejně vyzkoušet, ovonět a osahat, protože jsou prakticky a přehledně vystaveny. Všichni prodávající jsou zároveň i vizážisté a nabízejí líčení i odborné poradenství v péči o pleť i tělo a při výběru dekorativní kosmetiky. První 3 dny navštívilo tuto 60 m2 velkou prodejnu skoro 2000 lidí, z nichž 1500 se stalo spokojenými zákazníky. Návštěvníci prodejny si velmi chválí osobní přístup, příjemné prostředí a obrovskou škálu barev a vysokou kvalitu produktů. Jsou zároveň velmi nadšeni z příznivých cen a oceňují, že Dermacol je česká značka. Největší výhodou je, že vzhledem k dlouholeté tradici značka Dermacol dokáže poskytnout nejvyšší kvalitu za velmi dostupnou cenu. To je důvod, proč si tento mimořádný zážitek v  prodejně Dermacol může dopřát každá žena.

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha