Přihlásit
header 1000 cestujeme golf

Přírodní krásy a sportovní výzvy PGA Catalunya Resort zachycené v novém fotografickém portfoliu

Přírodní krásy a sportovní výzvy PGA Catalunya Resort zachycené v novém fotografickém portfoliu

Speciálně zadané portfolio nových obrázků golfových hřišť, dokonale ukazuje proč se PGA Catalunya Resort, nedaleko Barcelony, považuje za špičkové golfové hřiště Španělska.

Snímky fotografa Stevea Carra, zachycují krásu a klid Stadium Course a Tour Course, které se neustále řadí mezi nejlepší golfové zážitky v kontinentální Evropě.

Carr, člen skupiny "Top 100 hřišť ve světě" pro americký časopis Golf Magazine, využil velkolepého ranního světla aby nafotil tato přední hřiště, která se nachází pouhých 50 minut od Barcelony a nedaleko historického města Girona .

"Tyto snímky zachycují PGA Catalunya Resort, jak se proplétá nádhernými borovicovými lesy, které se otvírají a odhalují široké, zvlněné zelené plochy, které v průběhu let vyzkoušelo tolik golfistů. To vše je postaveno na velkolepém pozadí horských oblastí Montseny, "řekl Carr.

PGA Catalunya Resort nedávno otevřel svůj nový, moderní pětihvězdičkový Hotel Camiral - 145-pokojový luxusní hotel, který je součástí investičního programu ve výši 53 milionů eur, který přeměňuje 36jamkové golfové středisko na světovou destinaci. Na pozemku bude vybudovana nová vinice, další sportovní zařízení, jezdecké centrum a rekreační jezero.

Další informace o PGA Catalunya Resort, jeho golfových hřištích a soukromých rezidencích naleznete na www.pgacatalunya.com

catalunia 11

catalunia 13

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha