Přihlásit
header 1000 cestujeme golf

Monte Rei Golf and Country Club

Monte Rei Golf and Country Club

Objevte jedno z nejlepsích hřišť oblasti Algarve

Monte Rei je jméno, které by se vám mělo okamžitě vybavit , když se budete bavit o golfu v Portugalsku. Toto zdařilé dílo Jacka Nicklause již získalo pověst jednoho z nejlepších v zemi, obdařené vynikajícími golfovými hřišti. Pokud se jedna o Algarve, pravidelne se umísťuje na předních místech žebřičku hřišť.

Monte Rei se nachází ve východní části Algarve, v exkluzivní a krásné oblasti na severovýchod od městečka Tavira , poblíž portugalsko-španělských hranic. Dalekosáhlé výhledy na hory Serra do Caldeirão na severu a Atlantský oceán na jih jsou prostě ohromující a jsou perfektní kulisou pro monumentální golfové hřiště.

Hřiště měří 6,567 metrů od zadních odpališť, na jedenácti z osmnácti jamek vás potrápí voda.

Hřiště je perfektně udržované, má velkorysé fairwaye a velké greeny.

Neexistují žádné slabé jamky a mnohé jsou opravdu vynikajicí. Například velmi pěkný a náročný par 3 na 14. jamce - kde se váš odpal z týčka musí přenést přes jezero aby se dostal na green a každá nepovedená rána skončí ve vodě. Pak je tu skvělá poslední jamka, dlouhý par pět, kde byste mohli zvládnout green v regulaci, pokud máte dostatečné dlouhé rány, ale do hry vstupuje jezero, které čeká též na vaše nepovedené přibližovací rány.

Zvlněné greeny, ač velké, nejsou tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát, a jen ty nejlepší rány zůstanou u vlajky a nabídnou jednodušší put do jamky.

Monte Rei není jen kvalitní a krásné golfové hřiště. Nabízí velmi kvalitní ubytování přímo na místě. Krásné vily - plně servisované jako luxusní hotel- poskytnou ubytování vhodné jak pro skupiny, tak pro jednotlivce nebo páry. Mají velkou kuchyň a obývací pokoj, stejně jako venkovní terasy a každý pokoj má svoje bohaté příslušenství, přičemž se nacházejí se jen několika minut chůze od klubovny.

K vybavení patří bazén, tenisové kurty, plně vybavená posilovna, menší spa a jedny z nejlepších cvičných ploch v Evropě. Pro golfistu to je opravdu ráj.

Autor hřiště

Pro mnohé zcela jednoduše největší golfista všech dob a pro ostatní vedoucí designér golfových hřišť své generace, Jack Nicklaus - legenda vytvořil golfové mistrovské dílo, na které by mohl být právem hrdý a vy si to hřiště můžete vychutnat.

Dnes jméno Jack Nicklaus znamená nejen vynikajícího golfistu, ale také vynikající značku pro golfová hřiště, které projektoval po dobu více jak třiceti let.

Výsledkem tohoto úsilí a vynalézavosti jsou stovky velkolepých golfových hřišť po celém světě, na všech kontinentech.
Jack vysvětluje svou filozofii designu golfového hřiště náseldovně: "Když navrhuji golfové hřiště, moje hlavní prioritou je najít takové prvky jako například stromy, výškové rozdíly, nebo přírodní mokřady, které mohou ztížit úder nebo scénicky ozdobit jamky.

Nechavám přírodu utvářet golfové jamky, tak aby skvěle zapadaly do terénu. Nikdy jsem se nesnažil vnutit svou myšlenku a kompletně změnit terén. Monte Rei není výjimkou a dodává: "Vždy je naším cílem navrhnout nejlepší možné golfové hřiště , a pokud se jedná o Monte Rei tak jsme vytvořili nejlepší golfové hřiště v Portugalsku a každý golfista bude mít radost."

www.monte-rei.com
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

monterei 01

monterei 02

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha