Přihlásit
header 1000 cestujeme golf

PGA Catalunya Resort zůstavá No 1 ve Španělsku

PGA Catalunya Resort zůstavá No 1 ve Španělsku
  • Nejvyšší ocenění v posledním čísle Today´s Golfer
  • No1 ve Španělsku a No 3 kontinentální Evropy v žebříčku top100 golfcourses.co.uk v 20166-2017
  • podruhé za sebou nejlepší golfový projekt v Evropě

PGA Catalunya Resort, nedaleko Barcelony, oslavil začátek sezony 2016 ve velkém stylu tím, že dostal trojici významných ocenění, které znovu potvrdily jeho pozici, jak doma ve Španělsku, tak i celkovou v Evropě.

Hřiště Stadium bylo zvoleno čtenáři vlivného golfového časopisu ve Velké Británii, Today´s Golfer „Nejlepším hřištěm“ Španělska.

"Není divu, že PGA Catalunya Resort se stal vítězem ve své kategorii ve Španělsku.," komentoval editor časopisu Today´s Golfer, Kevin Brown.

"Rozvoj rezortu pokračuje od úspěchu k úspěchu. Tento noblesní resort na pobřeží Costa Brava vládne jako „španělský král“.

David Plana, generální ředitel společnosti PGA Catalunya Resort, dodal: " rok 2016 je významným rokem pro PGA Catalunya Resort.. Naším cílem stále zůstává nabídnout každému návštěvníkovi skutečně nezapomenutelný zážitek na světové úrovni“.

„ Jsme obzvláště hrdí, že jsme dostali toto vyznamenaní od čtenářů časopisu Today´s Golfer, protože je založeno výhradně na stanovisku spotřebitele, a jsme velmi vděční všem, kteří pro nás hlasovali."

Pro více informací o PGA Catalunya Resort, navštivte: www.pgacatalunya.com

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha