Přihlásit
header 1000 cestujeme golf
Golfové prázdniny v rakouských Alpách

Golfové prázdniny v rakouských Alpách

Milovníci golfu stále hledají to nejkrásnější golfové hřiště. Pro nezapomenutelnou hru na skvělých grýnech s výhledem na úžasné horské masívy Alp můžete vyrazit pod Dachstein do údolí Ennstal. Čtyři top golfové kluby v regionu se spojily a nabízí „Golfové safari v regionu Schaldming-Dachstein“ , kde se dá absolvovat golfové safari na čtyřech kvalitních a velmi svým charakterem rozdílných hřištích v okruhu pouhých 50 kilometrů.

Golf s chuti portského

Golf s chuti portského

I když v současnosti je Portugalsko milovníkům golfu známé především jinými golfovými regiony - uveďme třeba Algarve, či okolí Lisabonu, ve skutečnosti se za rodiště golfu v této zemi dá považovat Porto s takřka 120letou historií této hry. Již v roce 1890 zde golfovou tradici začali rozvíjet britští přistěhovalci přilákaní sem výrobou a obchodem s portským vínem.

Irsko, ostrov golfu

Irsko, ostrov golfu

Irsko je skvělé místo pro golfovou dovolenou. Je zde více než 400 golfových hřišť a celá 1/3 linksových golfových hřišť světa. Patří k nejkrásnějším na světě a čekají, že je objevíte, že budete obdivovat kvalitu fervejí a grýnů a také velkolepé přírodní scenerie.

Sluneční golf v Jižní Itálii

Sluneční golf v Jižní Itálii

Itálie je častým cílem českých golfistů. Především se jezdí do oblíbené oblasti Lago di Garda.
Itálie ale poskytuje mnohem více golfových přiležitostí. Například v překrásném regionu Apulie (Puglia) na jihu Itálie. Puglia je výborným místem, kde můžete vychutnat kombinaci dobrého golfu, dobrého počasí (především na jaře a na podzim), dobrého jídla a taky unikátních historických památek. Prostě je to ta nejitalštější Italie.

Irsko – golfový raj

Irsko – golfový raj

Irsko je skvělé místo pro golfovou dovolenou. Je zde více než 400 golfových hřišť a celá 1/3 linksových golfových hřišť světa. Patří k nejkrásnějjším na světě a čekají, že je objevíte, že budete obdivovat kvalitu fervejí a grýnů a také velkolepé přírodní scenérie. Určitě oceníte přátelské přijetí v golfových klubech a skvělou irskou kuchyni. Nepochybně i některou z “devatenáctých jamek“ s velkou nabídkou proslulého irského piva Guiness nebo irské whisky.

Golfový ráj jménem Mallorca

Golfový ráj jménem Mallorca

Pokud přemýšlíte, kam vyrazít na golfovou dovolenou, zvolte Mallorcu, největší ostrov Baleárského soustroví a také celého Španělska. Ostrov ležící v západní části Středozemního moře je vyhledávanou turistickou destinací, protože nabízí nejen krásnou přírodu a dostatek zábavy, ale také stálé příjemné počasí. Mallorcu dnes již hojně vyhledávají také příznivci golfu, na které zde čeká několik kvalitních a velmi moderních golfových hřišť.

 

Fit pro život

Kapitál

Cestujeme za golfem

Praha